Prince of Persia - Rewolucje / poziom 9

Pytania dotyczące wszelkiego rodzaju modyfikacji gry (4D PoP, PoP - Rewolucja i inne)
Post Reply
Mumin
Scholar Scribe
Scholar Scribe
Posts: 4
Joined: September 24th, 2005, 11:32 pm

Prince of Persia - Rewolucje / poziom 9

Post by Mumin »

Witam

Mam pytanie dotyczące modyfikacji PoP - Rewolucji. Mianowicie - utknąłem na 9 poziomie i *pojęcia* nie mam, którędy dalej. Albo coś pomijam za każdym razem, albo (co chyba mniej prawdopodobne) panowie autorzy gdzieś się pomylili ;-)
Może opiszę, co robię (kolejne "ekrany" oddzielam strzałką)
:arrow: biegnę w lewo
:arrow: w lewo po płytkach
:arrow: w lewo przez przepaście z kolcami
:arrow: w lewo nie da się iść, bo albo spada się na płytkę zamykającą kratę, albo na kolce... w związku z tym idę w górę
:arrow: idę w lewo
:arrow: zabijam przeciwnika za gilotyną i idę w lewo
:arrow: idę w górę
:arrow: zabijam przeciwnika, który praktycznie włazi mi na twarz, gdy się wspinam do niego ;-) (swoją drogą, panowie autorzy, nieźle zakręcone pomysły macie :-P)
:arrow: cały czas w górę i w prawo
:arrow: zabijam przeciwnika i biegnę w prawo
:arrow: schodzę na dół
:arrow: naciskam pierwszą od góry płytkę, wychodzę z powrotem do góry
:arrow: w górę i w prawo
:arrow: przechodzę pod kratą i skaczę w prawo
:arrow: przeciskam się przez wszystkie gilotyny (pomysł z nieregularnością ich zamykania - boski! Naprawdę nieźle można się "naciąć" ;-) )
:arrow: biegnę w prawo po spadających płytkach i skaczę, potem (nie mgogąc wrócić górą), zeskakuję w dół i biegnę w lewo
:arrow: zabijam przeciwnika, idę w lewo
:arrow: stoję pod otwartą, co prawda, kratą, ale nie bardzo mam jak do niej dojść... :?


Co prawda nasuwa się myśl, że cały fragment opisany na zielono jest po prostu zmyłką, ale nie bardzo widzę inną drogę... :?
Czy ktoś może mi powiedzieć, czy coś pomijam?

Z góry dziękuję :-)
Autor_Serwisu
Vizier
Vizier
Posts: 102
Joined: January 22nd, 2005, 9:23 pm
Location: Poland
Contact:

Post by Autor_Serwisu »

Rozumiem Twoje zniecierpliwienie, ale najlepiej na to pytanie odpowie autor gry - wirus2 (obecnie tV2)...
Mumin
Scholar Scribe
Scholar Scribe
Posts: 4
Joined: September 24th, 2005, 11:32 pm

Post by Mumin »

Rozumiem, że to reakcja na mój wpis do księgi gości. Przepraszam, że ją zaśmiecam, ale nie mogę się doczekać reakcji tutaj, a wirus2 na maila nie odpowiedział, więc jestem w kropce.
A strasznie mnie ten problem nurtuje...
User avatar
tV2
Sheikh
Sheikh
Posts: 25
Joined: January 22nd, 2005, 3:26 pm
Location: Ostrow Wielkopolski
Contact:

Post by tV2 »

Mail w profilu był nieaktualny, zmieniłem już go. Natomiast co do gry, przykro mi stwierdzić, że po prostu nie pamiętam tego poziomu. Jak sobie cokolwiek przypomnę, dam odpowiedź.
I'm a firestarter, twisted firestarter.
Mumin
Scholar Scribe
Scholar Scribe
Posts: 4
Joined: September 24th, 2005, 11:32 pm

Post by Mumin »

Mam zapisany stan gry na tym poziomie, tyle tylko że na drugim kompie - w Krakowie. Jeśli miałoby to pomóc, to mogę go podesłać, ale dopiero za 2 tygodnie niestety.
Mumin
Scholar Scribe
Scholar Scribe
Posts: 4
Joined: September 24th, 2005, 11:32 pm

Re: Prince of Persia - Rewolucje / poziom 9

Post by Mumin »

Po czterech latach ( :D ) przypomniałem sobie, że zadałem tutaj takie pytanie o 9. poziom wersji "Rewolucje". Otóż problem... ciągle jest aktualny :D Bardzo bym prosił o odpowiedź, bądź chociaż sugestię tego, co należy zrobić.

Próbowałem załączyć plik z zapisem do tego posta, ale niestety forum mi nie pozwala. Wrzuciłem na swój stary profil na Webparku - plik do ściągnięcia tutaj. Mam nadzieję, że coś ułatwi :)
Post Reply