Wersje na inne konsole

Pytania dotyczące wszelkiego rodzaju modyfikacji gry (4D PoP, PoP - Rewolucja i inne)
Post Reply
kamiledi15
Efendi
Efendi
Posts: 6
Joined: April 22nd, 2006, 11:15 pm
Location: xxxxxxxxxxxxxxxx

Wersje na inne konsole

Post by kamiledi15 »

Nikt tu nie wspomina o nich, a niektóre są naprawdę fajne. Na tej stronie można ściągnąć masę różnych wersji. Ja polecam najbardziej wersję na snes (super nintendo), bo ma dużo lepszą grafikę, jest bardziej urozmaicona i ma bardziej rozbudowane wprowadzenie, które lepiej pokazuje, co się stało. Czytałem, że w wersji na Sega CD są animowane, płynne przerywniki filmowe, zrobione w mandze. Jest to tu: http://princeofpersia.ovh.org/ciekawostki.html (Trzeci akapit).
Próbuję ściągnąć to z tej strony, ale można ściągać tylko przez emula i nie bardzo chce się ściągnąć. Ściągnąłem sobie też wersję na Sharp X68000, tez z tej strony, ale nie napisaliście, skąd ściągnąć do niej emulator! Nigdzie go nie mogę znaleźć, znalazłem tylko jakieś spakowane zipem, których się nie da rozpakować. Jakby ktoś wiedział, gdzie jest, proszę o info.
Autor_Serwisu
Vizier
Vizier
Posts: 102
Joined: January 22nd, 2005, 9:23 pm
Location: Poland
Contact:

Post by Autor_Serwisu »

Wreszcie ktos zainteresowal sie moja wieloletnia praca poszukiwawcza odnosnie wersji na Sharpa - dziekuje :) Co do emulatorow to wystarczy poszukac w googlach - tu np. czeska strona http://www.emulators.cz/hc/x68000/ i raczej nie liczylbym na polskie czy nawet w pelni angielskie wersje tych emulatorow - ta maszynka jest znana praktycznie wylacznie w Japonii...
kamiledi15
Efendi
Efendi
Posts: 6
Joined: April 22nd, 2006, 11:15 pm
Location: xxxxxxxxxxxxxxxx

Post by kamiledi15 »

Dzięki, ściągnął mi się jeden, jakiś Win68k, ale pokazuje, żen ie ma biosu. Gdzie go mogę znaleźć? Szukałem w googlach, ale pokazują mi się strony japońskie i czeskie i nic z nich nie rozumiem.
Autor_Serwisu
Vizier
Vizier
Posts: 102
Joined: January 22nd, 2005, 9:23 pm
Location: Poland
Contact:

Post by Autor_Serwisu »

Ale to forum to nie jest szkola zycia...na stronie, ktora podalem jest link do biosu w dziale emulatora EX68...
kamiledi15
Efendi
Efendi
Posts: 6
Joined: April 22nd, 2006, 11:15 pm
Location: xxxxxxxxxxxxxxxx

Post by kamiledi15 »

Dobra, znalazłem tego biosa. Najfajniejszy jest plik sram.ram :shock: Dobra, teraz nie wiem, jak odpalić w tym grę. mam ten emulator EX68, otwieram go i tam mam japońsko - angielskie napisy. Ściągnąłem tego Prince of Persia na Sharpa z waszej strony. Są oddzielnie 3 płyty w formacie xdf. Daję switch, FD0 i wybieram tam plik z grą, ale nic się nie dzieje. To samo z FD1. Co mam zrobić? Robię coś źle?
Post Reply