Prince of Persia 2: Shadow and the Flame-Problem z klawiszam

Dział dotyczący PoP 2, PoP 3D, PoP: Piaski Czasu, PoP: Dusza Wojownika oraz PoP: Dwa Trony
Post Reply
Motoko 18
Efendi
Efendi
Posts: 5
Joined: March 27th, 2009, 7:10 pm

Prince of Persia 2: Shadow and the Flame-Problem z klawiszam

Post by Motoko 18 »

Pobra?am z dwa miesi?ce temu gre PoP 2:Shadow and the Flame,po d?uuugim czekaniu a? zniknie ten wst?p,zaczyna si? gra...skacze przez to okno i leci w moj? stron? ten muzu?manin,próbuj? go zabi? ale bior? ten SHIFT i nic....spycha mnie i przegrywam,pó?niej to samo.Robilam wszystko zeby wyci?gna? miecz i zabi? go i uciec.Moze zeby operowa? mieczem i zabija? musz? cos ustawi? z klawiszami ? naprawd? nikt tak nie ma tylko Ja,Ctrl -i reszta marnie dziala.W PoP 1 gram normalnie.Chc? zagra? w 2-k? ! help.
Motoko 18
Efendi
Efendi
Posts: 5
Joined: March 27th, 2009, 7:10 pm

Re: Prince of Persia 2: Shadow and the Flame-Problem z klawiszam

Post by Motoko 18 »

Prosze mi pomoc bo ju? zaczynam sama kombinowac.Otoz tak:Posiadam Windowsa XP SP 2,uruchamiam przez DOSboxa,na 1-dynce mi SHIFT i reszta dziala bez klopotow.Gre pobieralam z byle jakiej strony gdzie tylko zobaczylam PoP 2 :) strony nie wiem jakie,a jaka jest najlepsza ? w ogole chyba kazda wersja bedzie zla bo moze klawisze i klawiatura jest zwalona,a wersja gry moze faktycznie jest z bledami.Mi nie dziala zaden klawisz no moze strzalka.
Motoko 18
Efendi
Efendi
Posts: 5
Joined: March 27th, 2009, 7:10 pm

Re: Prince of Persia 2: Shadow and the Flame-Problem z klawiszam

Post by Motoko 18 »

Wiesz na poczatku jak pobralam moglam rusza? SHIFTEM tylko ze oni mnie od razu zabijali i ciagle ten sam level ale zmienailam co? w panelu sterowania opcje u?atwie? dost?pu->klawiatura-> klawisze trwale,bo jak gralam na powiekszonym ekranie to mi po pieciu nacisnieciach gra sie chwala i przegrywalam.Wiesz z wielu pobieram i ciagle to samo.
Motoko 18
Efendi
Efendi
Posts: 5
Joined: March 27th, 2009, 7:10 pm

Re: Prince of Persia 2: Shadow and the Flame-Problem z klawiszam

Post by Motoko 18 »

A moze pobrac gre z Torrentu ? pelna wersje ?
Motoko 18
Efendi
Efendi
Posts: 5
Joined: March 27th, 2009, 7:10 pm

Re: Prince of Persia 2: Shadow and the Flame-Problem z klawiszam

Post by Motoko 18 »

Ju? jest dobrze tylko nadal walczy? nie moge wiec kody do PoP mi pomagaj?.
Post Reply