Trzeba co?? z tym zrobiÄ?!!!

Dział dotyczący PoP 2, PoP 3D, PoP: Piaski Czasu, PoP: Dusza Wojownika oraz PoP: Dwa Trony
Post Reply
User avatar
KiLLeR_TM
Sheikh
Sheikh
Posts: 30
Joined: May 9th, 2005, 3:20 pm
Location: Lubliniec

Trzeba co?? z tym zrobiÄ?!!!

Post by KiLLeR_TM »

Czemu wszyscy (np. media) piszÄ?, ??e sÄ? 2 czÄ???ci PoP i wychodzi 3?! To?? to czysta HEREZJA! Czy kto?? mi to mo??e wyt??umaczyÄ??.... :roll:
User avatar
Dr_Bakier
Beylerbey
Beylerbey
Posts: 60
Joined: May 19th, 2003, 11:45 am
Location: Warszawa
Contact:

Post by Dr_Bakier »

Dok??adnie, widzÄ? ??e nie tylko mnie doprowadza to do sza??u. NadchodzÄ?ca czÄ???Ä? (Kindred Blades) jest ju?? przecie?? sz??stÄ? czÄ???ciÄ? sagi. Niestety jako prawdziwi fani musimy dzielnie znosiÄ? ignorancjÄ? "zwyk??ych" ludzi 8) Dlaczego tak siÄ? dzieje? Ubi soft piszÄ?c pierwszÄ? swojÄ? grÄ? z serii: The Sands of Time odciÄ??? siÄ? (fabularnie) od starszych czÄ???ci. Moim zdaniem s??usznie, po co docieraÄ? zamkniÄ?tÄ? historyjkÄ?. ZresztÄ? ju?? Prince of Persia 3D nie nawiÄ?zywa?? do poprzednik??w (PoP, PoP2:Shadow & Flame) i nikomu to specjalnie nie przeszkadza??o. Gdy rozpoczÄ?to pracÄ? nad "Warrior Within" ??w podtytu?? nie by?? jeszcze znany. Dopiero gdy prace by??y na dosyÄ? zaawansowanym etapie zdecydowano siÄ? na adekwatny do zawarto??ci podtytu??. Do tego czasu uzywano tytu??u roboczego, czyli: "Prince of Persia 2". To samo ma miejsce w przypadku nowej czÄ???ci, tytu??u roboczego "Prince of Persia 3" u??ywa siÄ? jeszcze w zapowiedziach (pojawia sie nagminnie np. w li??cie gier pokazanych podczas nadchodzÄ?cych E3).
Autor_Serwisu
Vizier
Vizier
Posts: 102
Joined: January 22nd, 2005, 9:23 pm
Location: Poland
Contact:

Post by Autor_Serwisu »

Rozumiem ze to byla cienka aluzja do umieszczenia w linkach nazwy "PoP: 3"? 8)
Juz poprawilem... a co do uzywania numerkow zamiast nazw wlasciwych to moj stosunek jest jak najbardziej ambiwalentny - przykladowo utrudnia to znacznie wyszukiwanie bo miast PoP 2 (Shadow an the Flame) otrzymuje mase linkow z PoP:WW
User avatar
Kondziu
Beylerbey
Beylerbey
Posts: 70
Joined: May 12th, 2005, 4:55 pm
Location: Trzebnica

Post by Kondziu »

Wed??ug mnie powinno sie najnowszÄ? wersje Princa obdarzyÄ? numerkiem 6 :D Mo??e gra nie nawiÄ?zuje do poprzednik??w fabu??a ale jednak pozosta??y te same za??o??enia ( akrobacje, walka na miecze, i jak najwieksza grywalno??Ä? ) ZresztÄ? w PoP WW mo??na znale??Ä? bardzo du??o podobie??stw do pierwszej czÄ???ci tej jeszcze z Amigi. Chocia?? by LU, zdobywanie broni oraz sw??j sobowt??r. Tyle tylko ze w PoP WW powstaje on przez za??ozenie maski a w PoP 1 przez skok przez lustro. Czyli wed??ug mni najnowsze wersjie PoP-a sÄ? kontynuacja pierwszej czÄ???ci !!:D
.: Nie Mo??esz ZmieniÄ? Swojego Przeznaczenia, Nikt Nie Moze :.
Autor_Serwisu
Vizier
Vizier
Posts: 102
Joined: January 22nd, 2005, 9:23 pm
Location: Poland
Contact:

Post by Autor_Serwisu »

Chciales powiedziec tej jeszcze z Apple II chyba (powstala w 1989). Wersja na amisie byla poznijsza
User avatar
Kondziu
Beylerbey
Beylerbey
Posts: 70
Joined: May 12th, 2005, 4:55 pm
Location: Trzebnica

Post by Kondziu »

Mo??e w??asnie o to mi chodzi??o ;) nie pamiÄ?tam mia??em wtedy tylko kilka lat :D
.: Nie Mo??esz ZmieniÄ? Swojego Przeznaczenia, Nikt Nie Moze :.
User avatar
KiLLeR_TM
Sheikh
Sheikh
Posts: 30
Joined: May 9th, 2005, 3:20 pm
Location: Lubliniec

Post by KiLLeR_TM »

kontynuacja pierwszej czÄ???ci
a w/g mnie to mo??e byÄ? trochÄ? urozmaicona stara wersja fabu??y z PoP :mrgreen:

czyli nie kontynuacja, a tylko od??wie??enie z dodanymi kilkoma wÄ?tkami!!! :mrgreen:
User avatar
Kondziu
Beylerbey
Beylerbey
Posts: 70
Joined: May 12th, 2005, 4:55 pm
Location: Trzebnica

Post by Kondziu »

Nie no fabula to akurat jest inna :P W najnowszym PoP-ie nie ratujemy ksiÄ???niczki :D Ale starsze elementy zosta??y a racjÄ? jest ??e sÄ? urozmaicone
.: Nie Mo??esz ZmieniÄ? Swojego Przeznaczenia, Nikt Nie Moze :.
Post Reply