Prince of Persia: Kindred Blades

Dział dotyczący PoP 2, PoP 3D, PoP: Piaski Czasu, PoP: Dusza Wojownika oraz PoP: Dwa Trony
User avatar
Dr_Bakier
Beylerbey
Beylerbey
Posts: 60
Joined: May 19th, 2003, 11:45 am
Location: Warszawa
Contact:

Post by Dr_Bakier »

W beta wersjÄ? gry bÄ?dzie mo??na (prawdopodobnie) zagraÄ? na targach PlayStation Experience kt??re odbÄ?dÄ? sie 15 i 16 pa??dziernika, jak kto?? moze to zachÄ?cam, impreza jest przednia. Bilet kosztuje jedyne 7 zetas, ja bÄ?de tam w niedziele po po??udniu i zapewne przykleje siÄ? do stoiska z PoPem :twisted:

Ok??adka:
Image

Ch??opaki, czujÄ? w ko??ciach ??e to bÄ?dzie ??wietna giera :roll:
Autor_Serwisu
Vizier
Vizier
Posts: 102
Joined: January 22nd, 2005, 9:23 pm
Location: Poland
Contact:

Post by Autor_Serwisu »

Wyglada obiecujaco...czekam na Twoje obserwacje z targow...moze jakies fotki? masz moze cyfraka?
User avatar
Kondziu
Beylerbey
Beylerbey
Posts: 70
Joined: May 12th, 2005, 4:55 pm
Location: Trzebnica

Post by Kondziu »

Nooo ok??adka wyglÄ?da nieziemsko :D... Gra musi byc ??wietna w koncu ona konczy serie ;) Bedzie musia??a miec wszystko co do tej pory mia??a 1 i 2 czÄ???Ä? :D Ja juz nie moge sie doczekac... Kurde cos czuje ze trzeba bedzie ulepszyc sobie kompa :D Albo kupic wersje na PS2... Bo wymagania pewnie bedzie mialo 2 razy takie ja WW :( No ale pewnie bedzie warto :D Jak narazie to zadowalam sie (bez skojarzen) 2 innymi grami "Total Overdose" i "Fahrenheit"... Tez bardzo fajne gierki polecam. Dla milosnikow PoP zwlaszcza tÄ? pierwsza poniewaz tworcy inspirowali sie wlasnie PoP podczas tworzenia tej gry :D...
.: Nie Mo??esz ZmieniÄ? Swojego Przeznaczenia, Nikt Nie Moze :.
Autor_Serwisu
Vizier
Vizier
Posts: 102
Joined: January 22nd, 2005, 9:23 pm
Location: Poland
Contact:

Post by Autor_Serwisu »

Chyba 1,2,3,4 i 5 czesc... 8)
User avatar
Kondziu
Beylerbey
Beylerbey
Posts: 70
Joined: May 12th, 2005, 4:55 pm
Location: Trzebnica

Post by Kondziu »

1 i 2 czÄ???Ä? tworzona przez Ubi... Tworcy sami mowili ze odcinajÄ? sie fabularnie od poprzednich cze??ci i ze tworzÄ? wszystko od poczÄ?tku ;) Tak wiec welog mnie bedzie wszystko to co bylo najlepsze w SoT i WW ;)
.: Nie Mo??esz ZmieniÄ? Swojego Przeznaczenia, Nikt Nie Moze :.
User avatar
Dr_Bakier
Beylerbey
Beylerbey
Posts: 60
Joined: May 19th, 2003, 11:45 am
Location: Warszawa
Contact:

Post by Dr_Bakier »

Autor_Serwisu wrote:Wyglada obiecujaco...czekam na Twoje obserwacje z targow...moze jakies fotki? masz moze cyfraka?
Niestety nie mam, ale mo??e co?? uda siÄ? wykombinowaÄ?. Oto kolejna ciekawostka: kto zam??wi przed premierÄ? PoP:TTT w wybranych sklepach (w tym firmowy sklep Ubi) dostanie soundtrack a w nim unikalny kod do odblokowania jakiej?? ukrytej broni. Z jednej strony ciekawy zabieg, z drugiej jednak niewiele os??b bedzie mog??o z tego skorzystaÄ?.
User avatar
Kondziu
Beylerbey
Beylerbey
Posts: 70
Joined: May 12th, 2005, 4:55 pm
Location: Trzebnica

Post by Kondziu »

Na poczÄ?tku niewiele osob z tego zkorzysta ale potem tak po 2 miechach kod ten bedzie juz na 100 % w internecie tak wiec kazdy sobie bedzie mogl odblokowac tÄ? "tajemniczÄ? bro??" ;) A jezeli chodzi o cenny wed??ug mnie to bedzie wyglÄ?daÄ? tak:

-wersja limitowana od 150 do 200 z?? tak jak to bylo poprzednio (SoT kosztowa?? w wersji limitowanej z koszulka i plakatem 159 z?? wiem bo sam kupowa??em i mam fajowa koszulke ;))

-wersja zwyk??a czyli dla zwyk??ego ??miertelnika 99 z?? jak dystrybutorem bedzie dalej Cenega (a chyba tak bedzie bo to Cenega wydaje wszystkie gry z UBI...)

A potem cena bedziu juz tylko spadac u mnie we Wrocku Prince WW kosztuje 50 lub 60 z?? w Media Markt ;) No ale warto bedzie wydac wiecej kaski i szarpnac sie na Limited Edyszon :D Bo taki soundrack w moim spisie plyt to bedzie prawdziwa pere??ka :D

A w??asnie te targi to odbÄ?dÄ? sie kiedy i gdzie moze jakies info bli??sze bo kto wie moze pojade. Jak w Warszawie bedzie to akurat wybieram sie niedlugo :D
Last edited by Kondziu on October 6th, 2005, 8:56 pm, edited 1 time in total.
.: Nie Mo??esz ZmieniÄ? Swojego Przeznaczenia, Nikt Nie Moze :.
User avatar
Kondziu
Beylerbey
Beylerbey
Posts: 70
Joined: May 12th, 2005, 4:55 pm
Location: Trzebnica

Post by Kondziu »

Nie takie drogie jak na takÄ? wypasiona gierke :D ja sie szarpne ;) Nie ma nawet innej opcji i bede mial trylogie ksiÄ?cia orginalna i ze wszysstkimi dodatkami :D
.: Nie Mo??esz ZmieniÄ? Swojego Przeznaczenia, Nikt Nie Moze :.
User avatar
Kondziu
Beylerbey
Beylerbey
Posts: 70
Joined: May 12th, 2005, 4:55 pm
Location: Trzebnica

Post by Kondziu »

Nowy film na oficjalnej stronie Princa mianowicie Developer Diary #3. Jeden z tworc??w gry opowiada o nowych animacjach oraz o sztucznej inteligencji. W sumie demo nie pokazuje nic nowego oprocz paru fajnych ruchow mrocznego ksiÄ?cia. Film mozna obejrzec TUTAJ wed??ug mnie warto. Trzeba sobie zoszczyc apetyt prze zblizajÄ?cym sie PSE* :twisted:

*PSE - PlayStation Experience

P.S. A wlasnie ciekawe czy bedzie wersja beta na tym pokazie :?: Mam takÄ? nadzieje bo glownie po to tam sie wybieram... :D
.: Nie Mo??esz ZmieniÄ? Swojego Przeznaczenia, Nikt Nie Moze :.
Autor_Serwisu
Vizier
Vizier
Posts: 102
Joined: January 22nd, 2005, 9:23 pm
Location: Poland
Contact:

Post by Autor_Serwisu »

Kondziu: popraw ortografie, bo bedzie ostrzezenie...
User avatar
Kondziu
Beylerbey
Beylerbey
Posts: 70
Joined: May 12th, 2005, 4:55 pm
Location: Trzebnica

Post by Kondziu »

Oki postaram siÄ? pisaÄ? z mniejszÄ? ilo??ciÄ? b??Ä?d??w. Ale nie wiem dok??adnie czy chodzi Ci o polskie fonty czy co ? Bo mi siÄ? wydaje ,??e w poprzednim po??cie nie zrobi??em zbyt du??ej ilo??ci b??Ä?d??w (znaczy siÄ? tyle co przewa??nie robie). Do tej pory jako?? to nikomu nie przeszkadza??o... Tak wiÄ?c wyt??umacz mi o co dok??adnie Ci chodzi... A tak po za tym to dlaczego na stronie PoP-a News'y sÄ? tak rzadko dodawane ? To jest zaniedbywanie gracza :twisted:
.: Nie Mo??esz ZmieniÄ? Swojego Przeznaczenia, Nikt Nie Moze :.
Autor_Serwisu
Vizier
Vizier
Posts: 102
Joined: January 22nd, 2005, 9:23 pm
Location: Poland
Contact:

Post by Autor_Serwisu »

Chodzilo mi wylacznie o razace bledy ort ("zaoszczyc", "wed????g") - a na forum nie trzeba pisac polskimi fontami...
User avatar
Kondziu
Beylerbey
Beylerbey
Posts: 70
Joined: May 12th, 2005, 4:55 pm
Location: Trzebnica

Post by Kondziu »

Oj wydaje mi siÄ? ,??e w tym momencie niepotrzebnie siÄ? przyczepi??e?? w poprzednim poscie zrobilem chyba tylko jeden b??Ä?d (omijam interpunkcje) a mianowicie "zoszcyÄ?" :oops: i przyznam szczerze ,??e nie wiedzialem jak to poprawnie napisac. Ale nie ka??dy jest polonistÄ?. A wed??ug napisa??em poprawnie w ostatnim po??cie a kilka post??w wcze??niej napisa??em "wed????g" bo poprostu pope??ni??em b??Ä?d ,chyba ka??demu z nas to sie zdarza :cry:
.: Nie Mo??esz ZmieniÄ? Swojego Przeznaczenia, Nikt Nie Moze :.
TIKA
Efendi
Efendi
Posts: 5
Joined: October 23rd, 2005, 12:24 am
Location: z Wenus

Post by TIKA »

fajnie, ja sie nie mogÄ? doczekaÄ? a?? dorwÄ? tÄ? grÄ? w me d??onie... a co do ortografii, to nie orzesadzajmy... to nie jest strona filologii polskiej... :D
Have no fear... Vlad is here...
User avatar
Bell
Sheikh
Sheikh
Posts: 27
Joined: August 6th, 2005, 2:32 am
Location: z nienacka

Post by Bell »

Tak ja te?? czekam z utÄ?sknieniem na kolejnÄ? czÄ???Ä? naszego PoP'a. Uwa??am, ??e to bÄ?dzie mocne uderzenie na koniec. Ka??dy z nas bÄ?dzie siÄ? ??wietnie bawiÄ? ??ledzÄ?c kolejne przygody Prince'a.
-tu pozwolÄ? sobie na ma??y off-
M??wiÄ? o tym dosyÄ? ??mia??o i pewnie nie ka??dy siÄ? ze mnÄ? zgodzi, ale faktem jest, ??e je??li ka??da wypowied?? na tym forum ma byÄ? koszmarnie 'czerstwa' i super hiper poprawna to nie bÄ?dzie tu miejsca na nasze poczucie humoru.
Eh szkoda pisaÄ?..nie wiem czym tak strasznie siÄ? narazi??em piszÄ?c dla ??artu jak rasowy 'dyskd??okej'

Generalnie og??aszam bojkot. Wywalenie mojej wypowiedzi by??o IMHO nietaktem i nie mam zamiaru wypowiadaÄ? siÄ? na takim "forum" (!?) Chyba ze usuniÄ?te zostanie to "czerwone co??"
Pozdrawiam i musze przyznaÄ? ze jest mi trochÄ? smutno
(ciekawe czy to tez wywalÄ?)
Post Reply