Prince of Persia: Kindred Blades

Dział dotyczący PoP 2, PoP 3D, PoP: Piaski Czasu, PoP: Dusza Wojownika oraz PoP: Dwa Trony
User avatar
Kondziu
Beylerbey
Beylerbey
Posts: 70
Joined: May 12th, 2005, 4:55 pm
Location: Trzebnica

Post by Kondziu »

Bez efektownych walk do juz nie byl by Prince :D wlasnie walki sa fajne ale czasem jest za duzo wrog??w :( Mam nadzieje ze w 3 to zmieniÄ? :D Ciekawe kiedy jakies demko bedzie nowego Princa ? Moze po wakacjach ?
.: Nie Mo??esz ZmieniÄ? Swojego Przeznaczenia, Nikt Nie Moze :.
User avatar
Kondziu
Beylerbey
Beylerbey
Posts: 70
Joined: May 12th, 2005, 4:55 pm
Location: Trzebnica

Post by Kondziu »

Jak by by??o demko na wakacje to bym z domu nie wychodzi?? :P Ä?wiczy?? bym ciche zabijane przeciwnik??w :twisted: No ale to tylko marzenia i w wakacje bedziemy musieli zadowolic sie jeszcze PoP WW. :roll:
.: Nie Mo??esz ZmieniÄ? Swojego Przeznaczenia, Nikt Nie Moze :.
User avatar
Kondziu
Beylerbey
Beylerbey
Posts: 70
Joined: May 12th, 2005, 4:55 pm
Location: Trzebnica

Post by Kondziu »

Kurde tylko zeby PoP KB nie wysz??o na DVD bo ja mam CD :P I nie mog?? bym sobie pograc :evil: Ale jak do tej pory by??o CD to chyba nie zmieniÄ? ju?? :P
.: Nie Mo??esz ZmieniÄ? Swojego Przeznaczenia, Nikt Nie Moze :.
User avatar
Kondziu
Beylerbey
Beylerbey
Posts: 70
Joined: May 12th, 2005, 4:55 pm
Location: Trzebnica

Post by Kondziu »

Mi zawsze pozostaje komputer mojego brata kt??ry r??wniez posiada nagrywarke :P No ale mam nadzieje ze juz zostanie na CD moze byc nawet na 4 :P Wa??ne zeby by??a !! i to jak najszybciej :twisted:
.: Nie Mo??esz ZmieniÄ? Swojego Przeznaczenia, Nikt Nie Moze :.
User avatar
Kondziu
Beylerbey
Beylerbey
Posts: 70
Joined: May 12th, 2005, 4:55 pm
Location: Trzebnica

Post by Kondziu »

No ale nie mysl tylko o sobie :P Wiele osob nie ma DVD tylko CD to co juz nie bÄ?dÄ? mogli pograÄ? sobie w ostatniÄ? czÄ???Ä? Princa ? Mo??e bÄ?dzie na DVD i CD :)
.: Nie Mo??esz ZmieniÄ? Swojego Przeznaczenia, Nikt Nie Moze :.
User avatar
Kondziu
Beylerbey
Beylerbey
Posts: 70
Joined: May 12th, 2005, 4:55 pm
Location: Trzebnica

Post by Kondziu »

Dlatego powinno byc tylko na CD :P Zeby nie by??o pomy??ek a do tego jakis fajny prezent :P Plastikowy sztylecik czasu albo koszulka tylko z jakims fajnym rysunkiem bo ta z piask??w czasu to mi sie nie podoba??a ;) Ale nosze ja :D


P.S programmer zauwa??y??e?? ??e tylko my piszemy posty na forum :D :P Czy??by wszyscy nagle zrobili sobie wakacje :)
.: Nie Mo??esz ZmieniÄ? Swojego Przeznaczenia, Nikt Nie Moze :.
User avatar
Kondziu
Beylerbey
Beylerbey
Posts: 70
Joined: May 12th, 2005, 4:55 pm
Location: Trzebnica

Post by Kondziu »

Tak a moze od razu ca??y komputer taki jak w NASA jest ? To by by??o co?? :P A koszulki by??y w limitowanej edycji Princa ;) Ja mialem 260 na 300 jakie wystÄ?powa??o w sklepie ( media markt ) Tak na pude??ku by??o napisane :D I jeszcze taki fajny plakacik dosta??em :d
.: Nie Mo??esz ZmieniÄ? Swojego Przeznaczenia, Nikt Nie Moze :.
User avatar
KiLLeR_TM
Sheikh
Sheikh
Posts: 30
Joined: May 9th, 2005, 3:20 pm
Location: Lubliniec

Post by KiLLeR_TM »

ja te?? mam oryginalnego i nie mam koszulki (buuuuuu, zdzierstwo!!!!!! :P ) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
User avatar
Dr_Bakier
Beylerbey
Beylerbey
Posts: 60
Joined: May 19th, 2003, 11:45 am
Location: Warszawa
Contact:

Post by Dr_Bakier »

programmer wrote:A czy ta limitowana kolekcja by??a dro??sza od zwyk??ej?
Kosztowa??a 119z??
User avatar
Kondziu
Beylerbey
Beylerbey
Posts: 70
Joined: May 12th, 2005, 4:55 pm
Location: Trzebnica

Post by Kondziu »

Tak cos ko??o 119 z?? kosztowa??a :D Dr_Bakier ma racjÄ?.
.: Nie Mo??esz ZmieniÄ? Swojego Przeznaczenia, Nikt Nie Moze :.
User avatar
Kondziu
Beylerbey
Beylerbey
Posts: 70
Joined: May 12th, 2005, 4:55 pm
Location: Trzebnica

Post by Kondziu »

To kiedy on kupowa?? tÄ? gre ? Skoro az tyle mniej zap??aci?? :P
.: Nie Mo??esz ZmieniÄ? Swojego Przeznaczenia, Nikt Nie Moze :.
User avatar
Dr_Bakier
Beylerbey
Beylerbey
Posts: 60
Joined: May 19th, 2003, 11:45 am
Location: Warszawa
Contact:

Post by Dr_Bakier »

od kilku miesiÄ?cy (bÄ?dzie ponad p???? roku) dostÄ?pne sa piaski czasu za 49 z?? z polszczeniem (zawierajÄ? te?? wersje angielskÄ? z napisami), niestety bez koszulki i plakatu, ale za to w fajnym pude??ku dvd 8) czyta??em ??e polski wydawca szykuje jakÄ?s niespodziankÄ? w zwiÄ?zku z premirÄ? KB ... ciekawe co to bÄ?dzie
User avatar
Kondziu
Beylerbey
Beylerbey
Posts: 70
Joined: May 12th, 2005, 4:55 pm
Location: Trzebnica

Post by Kondziu »

Troche nam siÄ? of topic zrobil ale co tam :P A je??eli chodzi o KB to na pewno bedzie to plakat oraz spolszczenie w dniu daty premiery jak to bylo z WW :D. A byc moze bÄ?dzie jeszcze seria kolekcjonerksa. Takowej nie bylo niestety w WW a szkoda bo bym sobie kupil i mialbym ca??Ä? serie kolekcjonerska Princa. Fajnie by by??o jakby do KB dodali jakÄ?s figurkÄ? albo plastikowy sztylet ale nie jakis szrot tylko juz taki porzÄ?dny ;)
.: Nie Mo??esz ZmieniÄ? Swojego Przeznaczenia, Nikt Nie Moze :.
User avatar
Dr_Bakier
Beylerbey
Beylerbey
Posts: 60
Joined: May 19th, 2003, 11:45 am
Location: Warszawa
Contact:

Post by Dr_Bakier »

Ja po cichu liczÄ? na zbiorowy soundtrack ca??ej trylogii Ubi. PomijajÄ?c wydanÄ? chyba jedynie w Japonii ??cie??kÄ? d??wiÄ?kowÄ? do Sands of Time, ta znakomita partytura (zar??wno SoT jak i WW...i zapewne KB) nie doczeka??a oficjalnego wydania.
User avatar
Kondziu
Beylerbey
Beylerbey
Posts: 70
Joined: May 12th, 2005, 4:55 pm
Location: Trzebnica

Post by Kondziu »

Taki Soundtrack z trzech czÄ???ci to by by??o cos :D Ale ile wtedy by gra kosztowa??a :P Mi najbardziej spodoba?? siÄ? utw??r z WW Godsmack - I Stand Alone podczas gdy w??Ä?cza?? siÄ? on wtedy gdy goni?? nas Dahaka :D Ten utworek jeste najlepszy wed??ug mnie z ca??ego Soundtracka ;)
.: Nie Mo??esz ZmieniÄ? Swojego Przeznaczenia, Nikt Nie Moze :.
Post Reply