Prince of Persia: Kindred Blades

Dział dotyczący PoP 2, PoP 3D, PoP: Piaski Czasu, PoP: Dusza Wojownika oraz PoP: Dwa Trony
User avatar
Kondziu
Beylerbey
Beylerbey
Posts: 70
Joined: May 12th, 2005, 4:55 pm
Location: Trzebnica

Post by Kondziu »

Oj widze ??e zrobil nam sie OT no ale i ja siÄ? wypowiem na ten temacik, wed??ug mnie nikt nie powinien siÄ? obra??aÄ? na to forum itp. (chocia?? sam kiedy?? sie obrazi??em). Sprawe ostrze??enia powiniene?? wyja??nic sobie z adminem. A tu masz wyra??aÄ? swoje opinie na temat ksiÄ?cia w spos??b normalny czyli taki ??eby ka??dy mog?? go zrozumieÄ?. Oczywi??cie troche humoru nie zawszkodzi ;)
No ale wracajÄ?c do tematu to nic sie nie dzieje na stronie Princa i troche mnie to denerwuje :evil: ??adnych news??w filmik??w, dos??ownie nic. Chocia?? to milczenie tw??rc??w mo??e byÄ? spowodowane czym?? wielkim np. Wydaniem dema ? Kto wie, kto wie... A jak narazie odliczam dni do grudnia bo ju?? w grudniu premiera...
.: Nie Mo??esz ZmieniÄ? Swojego Przeznaczenia, Nikt Nie Moze :.
TIKA
Efendi
Efendi
Posts: 5
Joined: October 23rd, 2005, 12:24 am
Location: z Wenus

Post by TIKA »

przecie?? to jest tylko forum... nie panikujcie z off topami, przecie?? nikt Was za to nie zabije. WracajÄ?c do tematu, co?? czujÄ?, ??e cena nie bÄ?dzie Nas cieszy??a... ale czego siÄ? nie robi dla Princa :P zawsze mo??na sprzedaÄ? nerkÄ? albo co??... a cieszycie siÄ?, ??e Farah wraca?? bo ja tak 8)
Have no fear... Vlad is here...
User avatar
Kondziu
Beylerbey
Beylerbey
Posts: 70
Joined: May 12th, 2005, 4:55 pm
Location: Trzebnica

Post by Kondziu »

Ale z tymi off topami to nie tutaj podyskutowaÄ? mo??na na priv. A ja sie tak ??rednio ciesze ??e Farah wraca :/ Dlatego ??e bedziemy musieli walczyÄ? przeciwko niej a nie z niÄ? jak w PoP SoT :twisted:
.: Nie Mo??esz ZmieniÄ? Swojego Przeznaczenia, Nikt Nie Moze :.
User avatar
Dr_Bakier
Beylerbey
Beylerbey
Posts: 60
Joined: May 19th, 2003, 11:45 am
Location: Warszawa
Contact:

Post by Dr_Bakier »

Powr??t Farah to jedenz bardziej pikantnych motyw??w jak dotÄ?d ujawnionych. Z ciekawszych rzeczy: w sieci krÄ???y wersja beta na konsole PS2 kt??ra skÄ?d?? wyciek??a, zawiera kilka etep??w i mn??stwo b??ed??w. Lepiej ju?? poczekaÄ? ten miesiÄ?c z kawa??eczkiem
User avatar
Kondziu
Beylerbey
Beylerbey
Posts: 70
Joined: May 12th, 2005, 4:55 pm
Location: Trzebnica

Post by Kondziu »

Na stronie Cenegi pisze ??e Prince w polsce dopiero w styczniu :( Dlaczego tak :( Ja juz go posiadam z torrenta ale na razie jest problem z uruchomieniem :D:P
.: Nie Mo??esz ZmieniÄ? Swojego Przeznaczenia, Nikt Nie Moze :.
User avatar
Kondziu
Beylerbey
Beylerbey
Posts: 70
Joined: May 12th, 2005, 4:55 pm
Location: Trzebnica

Post by Kondziu »

Odpali??em zobaczy??em i jezusiu kochany :O gra normalnie wymiata tylko czekac az bedzie w polsce. Zamieszcze teraz mojÄ? opiniÄ? na temat najnowszej i zarazej ostatniej juz czesci Princa :D (oczywiscie pirata usuwam wszystkie prince mam orginalne) tak wiÄ?c:
[glow=red]
Grafika
[/glow]
Gra niewiele sie zmienila wprowadzono pare zmian kosmetycznych ale nic wielkiego (chocia?? Babilon na tym silniku graficznym prezentuje sie naprawde bardzo ??adnie ;) ) Gra testowana na dw??ch konfingach Pentium 4 3.2 na Radku 9500 1GB ramu oraz na Pentiumie 4 Radek 9200 256 ramu. Na pierwszym konfingu gra chodzi bez zarzutu mozna powiedziec ze bardzo ??adnie. Niestety na s??abyszym juz nie wyglada to tak pieknie :D trzeba grac na low i na rozdzialce 640... No ale c????. Na dniach trafi do mnie nowy kopm juz dosys dobra maszyna to sprawdze jeszcze na niej.
[glow=red]
Rozgrywka
[/glow]
Tak wiec wed??ug mnie to zmieni??o sie w dosc duzym stopniu zw??aszcza ??e zosta?? wprowadzony nowy system walki (ciche zabijanie) i musze powiedziec ??e tw??rcy spisali sie na medal. Ciche zabijanie jest o wiele bardziej zadawalajÄ?ce ni?? znany nam system FFF :) Zw??aszcza ze niewarto wdawaÄ? sie w potyczkÄ? z wiÄ?kszÄ? ilo??ciÄ? wrog??w poniewaz nawet na poziomie Easy moze siÄ? dla nas sko??czyÄ? tragicznie :D Natomiast je??eli chodzi o postaÄ? mrocznego ksiÄ?cia to naprawde jest to co??. Nie bÄ?de wdawa?? siÄ? w szczeg????y aby ka??dy m??g?? sam sobie sprawdziÄ? co potrafi mroczny ksiÄ???e jednak powiem tylko ??e naprawde warto nim zagrac. Jezeli zas chodzi o akrobatykÄ? ksiÄ?cia to zosta??y wprowadzone nowe ciekawe zmiany takie jak mo??liwo??Ä? kucniÄ?cia na belce na kt??rej siÄ? hu??tamy, wbijania sztyletu w ??cianÄ? co powoduje ze mozemy "wspinaÄ? sie po ??cianach" itp.
[glow=red]
Historia - Postacie
[/glow]
O ksiÄ?ciu nie bÄ?de sie zbyt wiele rozpisywa?? sami musicie to zobaczyc ;) opisze tylko kruciutko mniej wiecej kto sie pojawi (tam gdzie ja narazie doszed??em) i krotko czy sie zmieni??:
Kaliena niewiele siÄ? zmieni??a imperatorka (na demkach) czasu mo??e pozatym ze g??osu nie podk??ada jej juz Monika Belluci. Natomiast podczas gry nie wyglÄ?da juz tak jak w WW zupe??nie nie ta imperatorka jednak to tylko moje zdanie. Nie ma juz tych warunk??w co WW po prostu zmniejszyli jej piersi :P A tak po zatym to niewiele jej w samej grze. Natomiast jest ona narratorem ca??ej gry a nie ksiaze tak jak to by??o dotychczas.
Farah tam jeszcze nie doszed??em ;)
Old Men tam tez nie :)
Fezyr i oto dla mnie bylo zaszkoczenie poniewaz w grze pojawia sie wezyr z Sand Of Time nie powiem nic wiecej bo to prawdziwa niespodzianka jest.
Pomocnica wezyra to ona powoduje ze zamieniamy sie w Dark Princa mianowicie uderza nas tÄ? broniÄ? kt??rÄ? potem walczy Dark Prince to od niej przejmujemy tÄ? technikÄ?.
i narazie tyle. Reszta to oczywiscie stwory itp.

No i to narazie tyle gra??em tylko 2 godziny. Narazie nie planuje grac bo mam slabego kompa i gra u mnie nie wyglada najlepiej moze na weekend cos pomuce i opisze jeszcze jak gra wyglada.

[glow=darkred]No i na koniec smutna informacja wszycy na zachodzie beda cieszyc sie Princem juz jutro natomiast w polce gra wyjdzie dopiero w styczniu i jak znam zycie to pod koniec tak wiec jak tu nie sciagac Pirat??w ?[/glow] I tÄ? smutnÄ? informacjÄ? konce moje podsumowanie sorry za b??edy ale nigdy nie by??em polonistÄ? ;) Czekam na wasze opinie

P.S szkoda ze nie ma dema :(
.: Nie Mo??esz ZmieniÄ? Swojego Przeznaczenia, Nikt Nie Moze :.
User avatar
Dr_Bakier
Beylerbey
Beylerbey
Posts: 60
Joined: May 19th, 2003, 11:45 am
Location: Warszawa
Contact:

Post by Dr_Bakier »

"2 trony" ju?? mam, wiadomo skÄ?d 8), mo??e uda mi siÄ? przetestowaÄ? w nadchodzÄ?ce ??wiÄ?ta
User avatar
Kondziu
Beylerbey
Beylerbey
Posts: 70
Joined: May 12th, 2005, 4:55 pm
Location: Trzebnica

Post by Kondziu »

No a ja siÄ? musze panowie wam pochwaliÄ?, sko??czy??em juz "Dwa Trony" a co z tym idzie ca??Ä? trylogiÄ? :D. Musze wam powiedzieÄ? gra naprawde fajna ale ko??c??wka trochÄ? mnie rozczarowa??a ale co nie mo??na mieÄ? wszystkiego :P. ??adnych szczeg??????w nie zdradze bo nie chce psuÄ? wam niespodzianki. No moze tyle ??e nie mia??em tylko jednego life upgrade a tak to wszystkie znalaz??em :P Czekam az wy r??wniez przejdziecie zeby mozna by??o dyskutowac.

Szkoda ze to juz koniec :( Czyli na jakies 10 lat nie mamy co myslec o nowy Prince :(:(:( mogla by byc jeszcze jedna czesc skoro Splinter Cell juz ma 4...
.: Nie Mo??esz ZmieniÄ? Swojego Przeznaczenia, Nikt Nie Moze :.
User avatar
Dr_Bakier
Beylerbey
Beylerbey
Posts: 60
Joined: May 19th, 2003, 11:45 am
Location: Warszawa
Contact:

Post by Dr_Bakier »

Ja te?? uko??czy??em dwa trony, nie bÄ?de sie specjalnie produkowa?? bo prawie sko??czy??em pisaÄ? recenzje kt??ra byÄ? mo??e pojawi siÄ? na stronie. Technicznie to najlepsza czÄ???Ä? serii, ??a??uje jedynie tak niewielkiej liczby piaskowych mocy (sÄ? w??a??ciwie dwie podstawowe i dwie nieu??ywane). No i gra ma nieprawdopodobnie kiepski scenariusz :cry:
User avatar
Dr_Bakier
Beylerbey
Beylerbey
Posts: 60
Joined: May 19th, 2003, 11:45 am
Location: Warszawa
Contact:

Post by Dr_Bakier »

Kondziu znalaz??e?? wszystkie Life Upgrades? SÄ? za to jakie?? bonusy?
User avatar
Kondziu
Beylerbey
Beylerbey
Posts: 70
Joined: May 12th, 2005, 4:55 pm
Location: Trzebnica

Post by Kondziu »

Jedynym bonusem po zebraniu wszystkich LU jest ??atwiejsza gra bo masz wiecej energii... W ka??dym razie nie ma zadnego alternatywnego zako??czenia... :(
.: Nie Mo??esz ZmieniÄ? Swojego Przeznaczenia, Nikt Nie Moze :.
Luki
Efendi
Efendi
Posts: 7
Joined: March 23rd, 2006, 12:07 am
Location: Krak??w

Post by Luki »

Jak ja zobaczy??em te wszystkie trailery i zapowiedzi te?? my??la??em ??e KB bÄ?dzie wypas.... A tu total klapa... niedo??Ä? ??e grania na jeden dzie?? bo za d??ugie to to niejest to jeszcze wyglÄ?d KsiÄ?cia (jego barki, ramiona i d??onie) my??la??em ??e to versia beta jaka??... fajne to tam tylko flmiki sÄ? na ko??cu te zwa??owe :D i walka tym ca??ym NEFRYTEM, w kt??rego zamiana mia??a byÄ? dostÄ?pna ca??y czas. T2T to lipa !! WW wymiata !!
Post Reply