Prince of Persia: Kindred Blades

Dział dotyczący PoP 2, PoP 3D, PoP: Piaski Czasu, PoP: Dusza Wojownika oraz PoP: Dwa Trony
User avatar
Kondziu
Beylerbey
Beylerbey
Posts: 70
Joined: May 12th, 2005, 4:55 pm
Location: Trzebnica

Post by Kondziu »

Nowe skriny sÄ? dostÄ?pne na oficialnej stronie Prince Of Persia.
.: Nie Mo??esz ZmieniÄ? Swojego Przeznaczenia, Nikt Nie Moze :.
User avatar
Kondziu
Beylerbey
Beylerbey
Posts: 70
Joined: May 12th, 2005, 4:55 pm
Location: Trzebnica

Post by Kondziu »

Niop nie pokazujÄ? jak gra bÄ?dzie wyglÄ?dac... to sÄ? bardzo upiÄ?kszone skriny... :D
.: Nie Mo??esz ZmieniÄ? Swojego Przeznaczenia, Nikt Nie Moze :.
User avatar
Kondziu
Beylerbey
Beylerbey
Posts: 70
Joined: May 12th, 2005, 4:55 pm
Location: Trzebnica

Post by Kondziu »

Na oficjalnej stronie Princa zosta?? udostÄ?pniony nowy trailer. Nie przedstawia za duzo nowych rzeczy ale przyjemnie sie go oglÄ?da :D
.: Nie Mo??esz ZmieniÄ? Swojego Przeznaczenia, Nikt Nie Moze :.
User avatar
Bell
Sheikh
Sheikh
Posts: 27
Joined: August 6th, 2005, 2:32 am
Location: z nienacka

Post by Bell »

No no Panowie

Fajnie, ze powsta??o takie forum. Fajnie sie czyta ;)

Witam wszystkich forumowicz??w
Autor_Serwisu
Vizier
Vizier
Posts: 102
Joined: January 22nd, 2005, 9:23 pm
Location: Poland
Contact:

Post by Autor_Serwisu »

Belgareth: witamy, witamy :D
User avatar
Dr_Bakier
Beylerbey
Beylerbey
Posts: 60
Joined: May 19th, 2003, 11:45 am
Location: Warszawa
Contact:

Post by Dr_Bakier »

Ubi dawkuje kolejne informacje na temat nowego Prince’a.

* Zmianie mo??e ulec tytu??. Zamiast Kindred Blades bÄ?dziemy mieli Kindred Weapons, pewnie dlatego ??e mroczny Prince wcale nie pos??uguje siÄ? mieczem. Mi bardziej podoba?? siÄ? stary tytu?? ale to kwestia gustu i oba sÄ? w sumie ok.

* Dark Prince – tak obecnie m??wi siÄ? o mrocznej wersji KsiÄ?cia (??egnaj Nefryt). Ciekawie zapowiadajÄ? siÄ? relacje z tym typkiem. Brutal bÄ?dzie lubowa?? siÄ? w masakrowaniu przeciwnik??w, bÄ?dzie wsp????pracowa?? z KsiÄ?ciem poniewa?? ??Ä?czy ich wsp??lny cel – odzyskanie tronu. Ja jednak stawiam na niejeden wewnÄ?trzny konflikt.

* Narratorem ca??ej opowie??ci bÄ?dzie Kaileena (tym razem ju?? nie Monica Belucci), trochÄ? dziwne bo przecie?? ma dosyÄ? szybko zginaÄ?. Nawet nie chce mi siÄ? nad tym g??Ä?biej zastanawiaÄ?, zapewne jako?? sensownie to rozwiÄ???Ä?.

* Powraca Farah, to znaczy ??e nie usma??y??a siÄ? na krzy??u. Co ciekawe do Babilonu przywiod??a jÄ? jedynie chÄ?Ä? odzyskania tego co ??o??nierze Kr??la zabrali z jej zamku. Znowu czego?? nie rozumiem bo z tego co pamiÄ?tam do tej inwazji nie dosz??o. Tak czy siak ??uczniczka wyglÄ?da lepiej ni?? w SoT:

Image

* Z ostatniego filmiku wynika ??e zabawa bÄ?dzie mniej krwawa, chlapiÄ?cÄ? posokÄ? zastÄ?piÄ? b??yski, wyglÄ?da to nie??le i w??a??ciwie mi nie przeszkadza.

Premiera ju?? w listopadzie 8)
User avatar
Bell
Sheikh
Sheikh
Posts: 27
Joined: August 6th, 2005, 2:32 am
Location: z nienacka

Post by Bell »

Ciekawi mnie trochÄ? fakt, ze postaÄ? Dark Prince'a sie zmieni??a (wg ostatnich filmik??w)...siwy kolo by?? ca??kiem OK

Chyba ze bÄ?dzie jaka?? ewolucja DP w czasie gry...

Eh demko wyjdzie pewnie z premierÄ? gry. Nie pamiÄ?tam jak to by??o w przypadku WW.


Mam takie pytanie ile uda??o wam siÄ? zassac z sieci filmikow oficjalnych i nie z PoP KB albo raczej KW ? Ja mam p??ki co 10.

Pozdrawiam.
User avatar
Kondziu
Beylerbey
Beylerbey
Posts: 70
Joined: May 12th, 2005, 4:55 pm
Location: Trzebnica

Post by Kondziu »

?oo troche mnie tu nie by??o :D prawie ca??e wakacje :P No ale widze ze Ubi nie ma wakacji i twardo wzielo sie do roboty... Powrot Farah do 3 czesci princa zupelnie nowy wyglad Dark Princa i jeszcze ta zawila fabula ;) Ciekawi mnie tylko czy Farah bedzie pamietac Ksiecia czy tez to ona bedzie naszym glownym wrogiem z ktorym bedziemy walczyc ? Bo jak bedziemy walczyc z nia to moze byc trudno w koncu to ??uczniczka a z takimi trudno sie walczy. Zreszta pamietamy z SoT ze raz ksiecia zrobila juz w konia (jak ktos nie pamieta to chodzi mi o to jak rÄ?bne??a Ksieciu sztylet). No i w koncu moge spowrotem dyskutowac o ksieciu :D Witam wszystkich ponownie ... :P
.: Nie Mo??esz ZmieniÄ? Swojego Przeznaczenia, Nikt Nie Moze :.
User avatar
Dr_Bakier
Beylerbey
Beylerbey
Posts: 60
Joined: May 19th, 2003, 11:45 am
Location: Warszawa
Contact:

Post by Dr_Bakier »

No w??a??nie, zapomnia??em o tym ??e Farah zapomnia??a o KsiÄ?ciu...co mo??e sprowokowaÄ? kilka ciekawych sytuacji :twisted:
User avatar
Bell
Sheikh
Sheikh
Posts: 27
Joined: August 6th, 2005, 2:32 am
Location: z nienacka

Post by Bell »

HEHE no moze w koncu jakies dyskusje siÄ? tu zacznÄ? :]
Witam wszystkich przyby??ych po wakacjach !
User avatar
Bell
Sheikh
Sheikh
Posts: 27
Joined: August 6th, 2005, 2:32 am
Location: z nienacka

Post by Bell »

Nie no chyba wymagania nie bÄ?dÄ? du??o wy??sze od tych z WW.

Na oficjalnej stronce cos nic nie konkretnego nie dzieje..posz??y jakie?? pytania producer’a mia?? sie wypowiedzieÄ?...
a tu nic sie nie dzieje (jak w polskim filmie ;) ...patrzÄ? w lewo...)
User avatar
Bell
Sheikh
Sheikh
Posts: 27
Joined: August 6th, 2005, 2:32 am
Location: z nienacka

Post by Bell »

No..a jednak nie Kindred Blades tylko The Two Thrones... :) W sumie jest OK. Poza tym prze??omowych informacji na oficjalnej stronie nie ma..(chyba ze nie doczyta??em albo nie zrozumia??em). Premiera w grudniu...
User avatar
Kondziu
Beylerbey
Beylerbey
Posts: 70
Joined: May 12th, 2005, 4:55 pm
Location: Trzebnica

Post by Kondziu »

Mi sie tam w sumie bardziej podobna Prince Of Persia The Two Thrones. Jakos tak bardziej pasuje to fabu??y :D A na oficialnej stronce jest filmik nowy chyba bo dawno tam nie wchodzilem ktory pokazuje jak wyglada gra. Ja natomiast zauwazylem co?? fajnego. Wiedzieliscie ze ksiaze ma tatuaz na plecach ? ;) Widac to w najnowszym filmiku jak wchodzi na to arene gdzie walczy sie z bossami...
.: Nie Mo??esz ZmieniÄ? Swojego Przeznaczenia, Nikt Nie Moze :.
User avatar
Dr_Bakier
Beylerbey
Beylerbey
Posts: 60
Joined: May 19th, 2003, 11:45 am
Location: Warszawa
Contact:

Post by Dr_Bakier »

Trailer rzeczywiscie jest nowy, opr??cz tatua??u widaÄ? kilka nowych ruch??w. DziÄ?ki nim gra zyska jeszcze bardziej akrobatyczny charakter, no i fajnie. Niez??a jest te?? muzyka, bardziej przypomina tÄ? z pierwszej czÄ???ci. Wersja na PC uka??e siÄ? ju?? w listopdzie, w grudniu grÄ? dostanÄ? konsolowcy (byle by by??a na ??wiÄ?ta :) )
User avatar
Kondziu
Beylerbey
Beylerbey
Posts: 70
Joined: May 12th, 2005, 4:55 pm
Location: Trzebnica

Post by Kondziu »

My??le ??e czasz uaktualniÄ? troszke forum :) Przede wszystkim zmienic nazwy z Kindred Blades na Prince of Persia The Two Thrones :D A tak po za tym Ubi ma jakÄ?s dziwnÄ? polityke gra ma wyjsc w listopadzie to powinno juz byc demo. BiA EiB, CoD2 sÄ? juz dema tych gier a tez wychodza w listopadzie... Oj Ubi Soft bedzie nas chyba trzymac w niepewnosci do samego listopada i demo wypusci rownoczesnie z gra...
.: Nie Mo??esz ZmieniÄ? Swojego Przeznaczenia, Nikt Nie Moze :.
Post Reply