Prince of Persia: Kindred Blades

Dział dotyczący PoP 2, PoP 3D, PoP: Piaski Czasu, PoP: Dusza Wojownika oraz PoP: Dwa Trony
User avatar
Kondziu
Beylerbey
Beylerbey
Posts: 70
Joined: May 12th, 2005, 4:55 pm
Location: Trzebnica

Trailery z Gry

Post by Kondziu »

No to skoro nikt juz nie czepia sie mojej ortografii i interpunkcji mozemy wr??ciÄ? do wiele ciekawszego tematu :mrgreen:. Tak wiÄ?c jak kto?? chce obejrzeÄ? fragmety z najnowszego Princa to niech wejdzie na TÄ? strone sÄ? tutaj 3 filmy z gry. Wszystki darmowe i jest tylko jedna reklama do obejrzenia ;) a na dodatek mozna je za darmo sciÄ?gnÄ?Ä? na sw??j komputer :D. Dr_Bakier napisales ze ksiÄ???e znowu bÄ?dzie u??ywa?? sztyletu czasu, ciekawe czy??by nie mo??na bylo ju?? podnosiÄ? broni przeciwnika ? Troche glupio gdy tworcy gry wr??cÄ? do rozwiÄ?zania z 1 czÄ?sci ( sztylet i bro?? kt??rÄ? narzucili Ci tw??rcy ). Ja szczerze wola??bym aby wymy??lili co?? nowego np: naszyjnik czasu albo kolczyki :mrgreen:. KsiÄ???e w 3 czÄ?sci gry m??g??y miec miecz wody z 2 drugiej czÄ?sci. To by by??o ciekawe. Mroczna postaÄ? ksiÄ?cia mo??e byÄ? interesujÄ?ca, pewnie bÄ?dzie zab??jczo wyglÄ?dac moze na jego widok wrogowie bÄ?dÄ? uciekac ;) (ale by siÄ? wtedy ??atwo gra??o). Ale tak szczerze to bÄ?dÄ? wola?? graÄ? tym jasnym ksiÄ?ciem jakos sie tak przyzwyczai??em do niego ;) Teraz wy napiszcie w nastepnych postach kt??rego ksiÄ?cia bardziej wolicie i kt??rÄ? bro?? chcieliby??cie miec w 3 czÄ?sci. Zrobmy takÄ? ma??Ä? ankiete ;). Czekam na wasze odpowiedzi !
.: Nie Mo??esz ZmieniÄ? Swojego Przeznaczenia, Nikt Nie Moze :.
User avatar
Dr_Bakier
Beylerbey
Beylerbey
Posts: 60
Joined: May 19th, 2003, 11:45 am
Location: Warszawa
Contact:

Post by Dr_Bakier »

Racja, dziwna to rozbie??no??Ä?. W alternatywnym zako??czeniu kt??re jest preludium do KB medalion nie zosta?? "zniszczony", w??a??ciwie to na filmikach dok??adnie widaÄ? ??e Prince nadal ma go wbudowanego w zbrojÄ? (kt??ra notabene przesz??a ma??y lifting). WiÄ?c do czego mu "przestarza??y" sztylet? W jednym z wywiad??w podkre??lono ??e mroczny ksiÄ???e pos??uguje siÄ? ??a??cuchami a "ten dobry" w??a??nie sztyletem, mimo tego obie postacie bÄ?dÄ? bazowa??y na znanym z WW free form fighting system (jak go szumnie nazwano) wiÄ?c podnoszenie broni jak najbardziej wchodzi w grÄ?. ByÄ? moze sztylecik bedzie jedynie narzÄ?dziem dajÄ?cym dobremu ksiÄ?ciu charakterystyczne moce ,mo??e powr??cÄ? power of restraint i power of haste kt??rych czasem mi w WW brakowa??o. Filmiki obejrza??em, w przyzwoitej rozdzielczo??ci wszystko wyglÄ?da o wiele lepiej. Fajnie wyglÄ?dajÄ? szybkie wyko??czenia, pomys?? jest niez??y ale mam nadzieje ze to nie te stealth kills kt??rymi tak siÄ? podniecano. Pojedynek na arenie to ani chybi walka z bossem, tak wiÄ?c info o sporadycznych walkacha na arenach muszÄ? niestety uznaÄ? za wyssane z palca. Fragment po??cigu rydwan??w tak??e precyzuje formÄ? tych przerywik??w, bÄ?dÄ? to szybkie wy??cigi z g??ry wytyczonÄ? trasÄ?. Szkoda, sÄ?dzi??em ??e Ubi nawiÄ???e do swojej innej gry Beyond Good & Evil gdzie mo??na by??o w miarÄ? dowolnie poruszaÄ? siÄ? po mie??cie czy braÄ? udzia?? w r??znych zawodach nie zwiÄ?zanych z liniÄ? gry. Tak czy siak po??cigi na rydwanach wyglÄ?dajÄ? mega dynamicznie (pewnie bÄ?dÄ? kr??tkie) i ciÄ?gle cos siÄ? dzieje, ujÄ?cia kamer, szybkie przpychanki czy te?? unikanie np. zawalajÄ?cych siÄ? stragan??w. Ja w sumie nie mam ??adnych preferencji je??li chodzi o psotac ksiÄ?cia. Dobrze gra??o mi siÄ? nim zar??wno w piaskach jak i w WW. Ale je??li mam wybieraÄ? to raczej bÄ?de gra?? jego mroczniejszÄ? wersjÄ?, a to z wzglÄ?du na ??ancuchy. CzujÄ? ??e ten gad??et oka??e suiÄ? totalnie wymiatajÄ?cÄ? bronie, fo tego akrobacje jak u Spidermana czy ataki rodem ze Spawna (oczywi??cie bez przegiÄ?Ä?).
User avatar
Kondziu
Beylerbey
Beylerbey
Posts: 70
Joined: May 12th, 2005, 4:55 pm
Location: Trzebnica

Post by Kondziu »

Dr_Bakier wrote: Ale je??li mam wybieraÄ? to raczej bÄ?de gra?? jego mroczniejszÄ? wersjÄ?, a to z wzglÄ?du na ??ancuchy. CzujÄ? ??e ten gad??et oka??e suiÄ? totalnie wymiatajÄ?cÄ? bronie, fo tego akrobacje jak u Spidermana czy ataki rodem ze Spawna (oczywi??cie bez przegiÄ?Ä?).
I tu chyba nie bÄ?dzie tak jak mowisz :D Mroczny ksiÄ???e bÄ?dzie podobno dobry w walce ale jezeli chodzi o akrobacje to nie bÄ?dzie dorasta?? do piÄ?t jasnemu ksiÄ?ciu ;). Oczywi??cie dzia??aÄ? bÄ?dzie to w drugÄ? stronÄ? jasny ksiÄ???e nie bÄ?dzie dorasta?? do piÄ?t mrocznemu je??eli chodzi o walkÄ? :P. ByÄ? moze ksiÄ???e bÄ?dzie uzywa?? tylko sztyletu do tych cichych mord??w :P Bo ja sobie nie wyobra??am aby ksiÄ???e zabija?? po cichu mieczem wody albo mieczem or??a wyglÄ?da??o by to co najmniej smiesznie. A tak gdy chcesz uzyc piaskow albo zabic kogos po cichu to wyjmiesz sobie sztylecik i wszystko bedzie gra??o :D. Wiem nawet jak bedzie mozna zdobyc sztylet :P W alternatywnym zakonczeniu wystepowa??a Farah, pod koniec pierwszej czesci ksiÄ???e oddawa?? jej sztylet czy?? nie ? Moze przy jej ciele ( wed??ug mnie zostanie zabita ) znajdziemy sztylet a moze nawet jej s??ynny ??uk :P Oczywi??cie to sa tylko moje przemyslenia i tak pewnie bedzie inaczej :D Wiem jedno tw??rcy napewno zn??w pozytywnie nas zaskoczÄ?. Codziennie wchodze na oficjalnÄ? stronÄ? PoP3 i patrze czy nie ma czegos nowego na jej temat... Juz nie moge sie doczekac nastÄ?pnej ale niestety ostatniej czesci Princa :twisted:
.: Nie Mo??esz ZmieniÄ? Swojego Przeznaczenia, Nikt Nie Moze :.
User avatar
Dr_Bakier
Beylerbey
Beylerbey
Posts: 60
Joined: May 19th, 2003, 11:45 am
Location: Warszawa
Contact:

Post by Dr_Bakier »

Jasne, pamiÄ?ta??em o tym rozgraniczeniu: dobry prince to akrobacje a z??y prince to chodzÄ?ca apokalipsa :twisted: Ale w trailerze jest taka scena ??e wiszÄ?c do g??ry nogami Nafryt zje??d??a w d???? i korzysta ze swoich ??a??cuch??w wiÄ?c kto wie. Na razie to tylko gdybanie ale pewnie gra jeszcze niejednym zaskoczy. Co do Farah to jest prawie pewne, w alternatywnym filmiku wyglÄ?da na...p??onÄ?cÄ? na stosie :twisted:
User avatar
Kondziu
Beylerbey
Beylerbey
Posts: 70
Joined: May 12th, 2005, 4:55 pm
Location: Trzebnica

Post by Kondziu »

Co do Farah to ja tam nie widzialem zeby p??one??a ona na stosie. Ja tam widzialem ze jest tak jakby ukrzyzowana albo cos takiego. Ale zeby p??one??a to nie widzialem :D Moze jeszcze raz przyjdzie nam walczyc z nia u swego boku ;)
.: Nie Mo??esz ZmieniÄ? Swojego Przeznaczenia, Nikt Nie Moze :.
Autor_Serwisu
Vizier
Vizier
Posts: 102
Joined: January 22nd, 2005, 9:23 pm
Location: Poland
Contact:

Post by Autor_Serwisu »

Stos to niezbyt typowe dla Arabow...
User avatar
Kondziu
Beylerbey
Beylerbey
Posts: 70
Joined: May 12th, 2005, 4:55 pm
Location: Trzebnica

Post by Kondziu »

Nie zosta??a jeszcze ukrzyzowana. Jest tylko pokazane jak jest przywiÄ?zana ( albo cos takiego ) do krzyza. Mo??e bedzie mozna jÄ? uwolnic kto wie kto wie. Jak uda mi sie zrobiÄ? zdjÄ?cie z gry z tym momentem to podesle je tutaj. :twisted:
.: Nie Mo??esz ZmieniÄ? Swojego Przeznaczenia, Nikt Nie Moze :.
User avatar
Dr_Bakier
Beylerbey
Beylerbey
Posts: 60
Joined: May 19th, 2003, 11:45 am
Location: Warszawa
Contact:

Post by Dr_Bakier »

BURN ! BABY BURN - Disco Inferno :twisted:

[img]http://dr_bakier.w.interia.pl/bscap007.jpg[/img]

Hehe, mo??naby powiedzieÄ? ??e jej sytuacja jest daleko od O.K. Rzeczywi??cie nie p??onie na stosie, ogie?? jest raczej efektem przej??cia do nastÄ?pnego ujÄ?cia (przynajmniej tak to moze wyglÄ?daÄ?, ujÄ?cie trwa sekundÄ?) . Nie ulega wÄ?tpliwo??ci ??e to Farah, moze to w??a??nie ona zaliczy powr??t w KB, who knows...
A z ??ycze?? to chcialbym aby ksiÄ???e (dobry albo z??y, niewa??ne) m??g?? wykonaÄ? sztuczkÄ? Micha??a Wo??odyjowskiego bo jeszcze w ??adnej grze koncentrujÄ?cej siÄ? na walce nie u??wiadczy??em tej fajnej akcji :wink:
User avatar
Kondziu
Beylerbey
Beylerbey
Posts: 70
Joined: May 12th, 2005, 4:55 pm
Location: Trzebnica

Post by Kondziu »

No i wyrÄ?czy??e?? mnie :P A na tym zdjÄ?ciu widaÄ? wyra??nie ??e ona nie p??onie tylko ogie?? przelatuje z ty??u a nawet jak dok??adniej siÄ? przyj??eÄ? gdy oglÄ?damy filmik to Farah podnosi g??owÄ?. Tak wiÄ?c na pewno jeszcze zyje, musi ??yc zeby powiedziec ksieciu gdzie jest sztylet czasu przeciez ona go ma. Moze go schowa??a i bedziemy musieli do niego dotrzec :P Ja juz chcem trzeciÄ? czesc bo normalnie ciekawo??Ä? mnie z??era !! :twisted:
.: Nie Mo??esz ZmieniÄ? Swojego Przeznaczenia, Nikt Nie Moze :.
User avatar
Dr_Bakier
Beylerbey
Beylerbey
Posts: 60
Joined: May 19th, 2003, 11:45 am
Location: Warszawa
Contact:

Post by Dr_Bakier »

Ojej, nowe skrinszoty...a?? cztery!!! Ja tam lubie konkrety a te cztery nowe fotki nie pokazujÄ? niczego nowego, no mo??e opr??cz podrasowanej grafiki. Jest te?? kilka art??w ale wszystkie by??y wcze??niej na innych serwisach. Wszystko na oficjalnej stronie ofkorz
User avatar
Kondziu
Beylerbey
Beylerbey
Posts: 70
Joined: May 12th, 2005, 4:55 pm
Location: Trzebnica

Post by Kondziu »

Dla mnie te skriny to nie skriny tylko jakies arty :D
.: Nie Mo??esz ZmieniÄ? Swojego Przeznaczenia, Nikt Nie Moze :.
User avatar
Dr_Bakier
Beylerbey
Beylerbey
Posts: 60
Joined: May 19th, 2003, 11:45 am
Location: Warszawa
Contact:

Post by Dr_Bakier »

dzia?? screenshots ma dwie zak??adki: "screenshots" oraz "concept art", nowe screenshoty(4 pierwsze od g??ry) sÄ? w wiadomym dziale no a arty ...te?? wiadomo gdzie;)
User avatar
Kondziu
Beylerbey
Beylerbey
Posts: 70
Joined: May 12th, 2005, 4:55 pm
Location: Trzebnica

Post by Kondziu »

Nie musisz mi mowic gdzie sÄ? scriny i arty bo to akurat wiem :( A konkretnie chodzi??o mi o to ze gra na scrinach wczesniejszych inaczej wyglada??a. A na tych nowych to kompletna zmiana ! :roll:
.: Nie Mo??esz ZmieniÄ? Swojego Przeznaczenia, Nikt Nie Moze :.
User avatar
Dr_Bakier
Beylerbey
Beylerbey
Posts: 60
Joined: May 19th, 2003, 11:45 am
Location: Warszawa
Contact:

Post by Dr_Bakier »

Screenshoty sÄ? niby nowe ale ??adnych nowo??ci nie pokazujÄ?, niestety.
...Z cyklu "Echa E3". W nowym numerze PSXextreme ukaza??a siÄ? chyba ostatnia w polskiej prasie relacja/opis grywalnej na targach wersji KB. Co ciekawe "wyp??ynÄ???o" kilka nieznanych wcze??niej fakt??w. Po pierwsze autorzy wyra??nie zaznaczajÄ? ??e akcja tej czÄ???ci rozgrywa siÄ? w mie??cie, coprawda o swobodzie rodem z GTA nie ma mowy (i dobrze, bo nie takiej konwencji oczekujemy od przygod??wki) ale do celu bÄ?dzie prowadzi??a wiÄ?cej ni?? jedna droga. BÄ?dzie mo??na sobie biegaÄ? po dachach - g??rne partie miasta bÄ?dÄ? raczej wype??nione finezyjnymi akrobacjami i efektownymi atakami na oponent??w. Za to "d????" to na przemian zab??jstwa z ukrycia oraz totalna rozwa??ka (m??j faworyt). Zaznaczam ??e dotyczy to jedynie czÄ???ci gry w kt??rej poruszamy siÄ? po Babilonie. Dobrze rokuje to na ilo??Ä? bonus??w. Druga sprawa to rydwany, bÄ?dÄ? jakby osobnymi etapami, kr??tkie ale intensywne - uspokaja to "niewiernych" kt??rzy upierali siÄ? ??e wstawki z rydwanami bÄ?dÄ? kr??tkimi minigierkami polegajacymi na wciskaniu jednego przycisku w newralicznych momentach :twisted: OstatniÄ? ciekawostkÄ? o jakiej wspomniano sÄ? walki z bossami. PonoÄ? w przeciwie??stwie do WW (o SoT nie wspominajÄ?c) na szef??w trzeba bedzie wymy??liÄ? jaki?? spos??b, nie da siÄ? ich za??atwiÄ? w tradycyjny spos??b (mieczem tudzie?? ogniem;) ) ZresztÄ? jako?? nie widzÄ? ksiÄ?cia szlachtujÄ?cego kilkunastometrowego gladiatora giganta :twisted:
User avatar
Kondziu
Beylerbey
Beylerbey
Posts: 70
Joined: May 12th, 2005, 4:55 pm
Location: Trzebnica

Post by Kondziu »

W sumie to w PoP WW by?? tylko jeden taki boss poza imperatorka, shadee i dahakÄ?. Ten zmutowany gigant w pomieszczeniu gdzie zdobywa??e?? skorpion sword. Ale teraz jak bÄ?dÄ? takie bossy bo na pewno element z arenÄ? bÄ?dzie siÄ? powtarza?? to gra na pewno bedzie d??u??sza. Pierwsze s??ysze o tym ??e mozemy wybierac sobie drogÄ? kt??rÄ? chcemy isc. To moze byc ciekawe :D Ja tam pewnie bÄ?de biega?? po dachach bo mnie to bardziej interesuje ni?? masowa rze??nia ( zreszta sam krece z kumplem filmiki gdzie skaczemy z murk??w itp ) tak wiec bardziej uto??samiam siÄ? z tym jasnym i wysportowanym ksiÄ?ciem niz z tym ciemnym masowym zab??jcÄ? :D Zreszta na pewno przejde grÄ? i tym i tym ;)
.: Nie Mo??esz ZmieniÄ? Swojego Przeznaczenia, Nikt Nie Moze :.
Post Reply