Problem przy uruchomieniu gry

Dział dotyczący PoP 2, PoP 3D, PoP: Piaski Czasu, PoP: Dusza Wojownika oraz PoP: Dwa Trony
Post Reply
agentx
Scholar Scribe
Scholar Scribe
Posts: 2
Joined: April 15th, 2005, 12:44 pm
Location: Lubin

Problem przy uruchomieniu gry

Post by agentx »

Mam taki problem przy uruchomieniu gry wyskakuje taki b??Ä?d:Your videocard does not support some required features ( D3DDEVCAPS_HWTRANSFORMANDLIGHT ). Nie wiem co z tym zrobic sterowniki sciagnalem najnowsze jakie spodkalem pod karte, a sprzet posiadam nastepujacy: Sempron2400+, 256DDR, Karta grafiki Ati Radeon 9200SE 128MB DDR, jesli by ktos mi pomugl to by bylo super.

Pozdrawiam agentx
agentx
Scholar Scribe
Scholar Scribe
Posts: 2
Joined: April 15th, 2005, 12:44 pm
Location: Lubin

Post by agentx »

programmer wrote:Nie wydaje mi siÄ? aby to by?? problem zwiÄ?zany z pierwszÄ? czÄ???ciÄ?...

Komputer zachowuje siÄ? tak jakby nie mia?? na karcie T&L, a funkcja ta wprowadzona zosta??a ju?? w pierwszych modelach GeForce'a. Napisz o kt??rÄ? wersjÄ? gry ci chodzi.
Chodzi mi o Prince of Persia - The Sands of Time
Jak bys mogl odpowiedziec blizej o co chodzi to bym tez sobie cos szukal juz na ten temat.


pozdrawiam agentx
User avatar
Bell
Sheikh
Sheikh
Posts: 27
Joined: August 6th, 2005, 2:32 am
Location: z nienacka

Post by Bell »

Cos tak ma??o sie dzieje na tym forum..wszyscy pouciekali ?? :> (pewnie na wakacjach)


Mam pytanko...Czy ktos mia?? kiedykowliek problem z POP WW z paskiem zycia ?

Jak zdobede w 1 kapliczce i dluzszy pasek to ca??a ta grafika sie psuje (mam czarny pasek) :/

Nie wiem czemu tak sie dzieje. Boje sie, ze mam uszkodzone CD :/ (na innych kompach to samo)

(Moze ktos jest z Krk, przegralbym P??ytke...)
User avatar
KiLLeR_TM
Sheikh
Sheikh
Posts: 30
Joined: May 9th, 2005, 3:20 pm
Location: Lubliniec

Post by KiLLeR_TM »

wkopa??e?? siÄ?, tu nie jest popierane piractwo
User avatar
tV2
Sheikh
Sheikh
Posts: 25
Joined: January 22nd, 2005, 3:26 pm
Location: Ostrow Wielkopolski
Contact:

Post by tV2 »

Same robienie kopii zapasowych, przegrywajÄ?c od innych piractwem nie jest. Oczywi??cie, je??li posiadamy oryginalnÄ? wersje gry.
User avatar
Bell
Sheikh
Sheikh
Posts: 27
Joined: August 6th, 2005, 2:32 am
Location: z nienacka

Post by Bell »

Ale ja mam orginala !!
:roll:

Przynajmniej bede mia?? ale dopiero jak wyjdzie POP KB to wtedy przy okazji sobie zapodam POP WW :twisted:
No ale to tak jakbym juz mia??...
Bobo
Scholar Scribe
Scholar Scribe
Posts: 3
Joined: August 12th, 2005, 9:35 pm
Location: CzÄ?stochowa

Post by Bobo »

Witam !
Tw??j problem to karta graficzna ... gra niestety jest ewidentnie zrobiona pod GForc'a
:shock:
Bobo
Scholar Scribe
Scholar Scribe
Posts: 3
Joined: August 12th, 2005, 9:35 pm
Location: CzÄ?stochowa

Post by Bobo »

ale sie nie przejmuj bo naATi te?? ??miga tylko robi problemy ale o to chcÄ? zapytaÄ? wszystkich na forum
pozdrawiam :cry:
User avatar
Bell
Sheikh
Sheikh
Posts: 27
Joined: August 6th, 2005, 2:32 am
Location: z nienacka

Post by Bell »

w tym momecie dane mi jest uzywac GF 6800 GT...
User avatar
Bell
Sheikh
Sheikh
Posts: 27
Joined: August 6th, 2005, 2:32 am
Location: z nienacka

Post by Bell »

Nie no stery mam walniete ze strony producenta (Leadtek) specjalne do tej karty...na innym kompie jest jakis radeon...

Problemem na 99% bedzie pewnie to, ze jest to wersja przegrana(delikatnie piszÄ?c).
Jak wyjdze najnowsza PoP to przy okazji kupie tez WW. Bede mial wtedy cala ??licznÄ? kolekcje. Wtedy zobaczymy.

Zastanawia mnie tylko jedno. Jak instalowalem gre pierwszy raz (na 2 kompie-tym z radeonem) to wszystko by??o OK...fux?
User avatar
Bell
Sheikh
Sheikh
Posts: 27
Joined: August 6th, 2005, 2:32 am
Location: z nienacka

Post by Bell »

Plyty sa w stanie b. dobrym nie maja rys poza bardzo malymi ale to raczej nie powinno miec wpylwu. Jade ca??y czas na win xp pro. Wtedy moglem nie miec zainstalowanego SP2. Trudno mi teraz okreslic na 100%.

Moze jeszcze raz przeinstaluje gre...tylko czy profil jest zapisywany w tylko katalogu POPWWProfiles czy jeszcze gdziec w Documents and Settings? Nie chce stracic save'ow...
User avatar
Bell
Sheikh
Sheikh
Posts: 27
Joined: August 6th, 2005, 2:32 am
Location: z nienacka

Post by Bell »

Robilem tak jak pisales ale to nic nie zmienia... jak znajde czas to przeinstaluje gre na nowo i wtedy zobacze...
Post Reply