Prince of Persia Revelation PSP

Dział dotyczący PoP 2, PoP 3D, PoP: Piaski Czasu, PoP: Dusza Wojownika oraz PoP: Dwa Trony
Post Reply
User avatar
Kondziu
Beylerbey
Beylerbey
Posts: 70
Joined: May 12th, 2005, 4:55 pm
Location: Trzebnica

Prince of Persia Revelation PSP

Post by Kondziu »

Oj dawno mnie nie bylo na forum musze to nadrobic ;) Tak wiec ostatnio kupilem sobie PSP razem z gra POP Revelation no i musze powiedziec ze jestem zachwycony :D Mimo tego ??e jest to nic innego tylko Warrior Within gra wymiata niesamowicie :D Teraz moge pograc w princa gdziekolwieg tylko chcÄ?. Fajne bo sÄ? dodane nowe lokacje ktore nie by??y dostÄ?pne w WW :D Jak przejde to wam opisze ca??a gre :)
.: Nie Mo??esz ZmieniÄ? Swojego Przeznaczenia, Nikt Nie Moze :.
User avatar
Bell
Sheikh
Sheikh
Posts: 27
Joined: August 6th, 2005, 2:32 am
Location: z nienacka

Post by Bell »

No PSP swietna sprawa...sam jestem na kupnie tej gry..szkoda tylko, ze moja konsola ma padnietego pixela a SONY, do ktorego juz niestaty stracilem wszelki szacunek, wypiera sie tego aby sprawia??o to jakikolwiek problem...

Jesli ktos w was jest na kupnie konsolki to polecam wczesniej zalatwic sobie karte pamiÄ?ci z bitmapami roznego koloru (najwazniejsza czarna) i dokladnie sprawdziÄ? ekran przed zap??atÄ?...

Pozdrawiam
Bell
User avatar
Kondziu
Beylerbey
Beylerbey
Posts: 70
Joined: May 12th, 2005, 4:55 pm
Location: Trzebnica

Post by Kondziu »

To ze masz jednego martwego pixela to nic :D Prawie w kazdym PSP tak jest. Ja tez takowego mam. Jak bedziesz mial 3 to wtedy masz podstawy aby wyminic ekran w PSP :P
.: Nie Mo??esz ZmieniÄ? Swojego Przeznaczenia, Nikt Nie Moze :.
User avatar
Bell
Sheikh
Sheikh
Posts: 27
Joined: August 6th, 2005, 2:32 am
Location: z nienacka

Post by Bell »

Wiesz w sumie niby jeden to nic ale w czasie ogladania filmow jest widoczny i przeszkadza.

IMHO jak kupujesz cos 'markowego' za prawie 1000 z?? do tego kazda gra to oko??o 150 - 200 z?? to ekran (jak i ca??y sprzet) powinien byc idealny. Ja generalnie jestem zawiedziony mam 3 gry karte 1 GB a PSP lezy prawie nowe i nie moge na nie patrzec :evil:

Pozdro
User avatar
Kondziu
Beylerbey
Beylerbey
Posts: 70
Joined: May 12th, 2005, 4:55 pm
Location: Trzebnica

Post by Kondziu »

Jak dla mnie to juz lekka przesada :) Wlacz sobie telewizor jak oczywiscie masz z takim ekranem i sprawdz ile masz martwych pixeli :P Za??oze sie ze na pewno jakis sie znajdzie. Gdybys chcial miec idealny sprzet to bys musial zaplacic za PSP 2 lub 3 tys. Nie mieli juz z czego zejsc to wlozyli jakis tanszy ekran samsunga No co poradzisz ? A jak nie uzywasz to za ile chcialbys sprzedac karte :P Tak tylko pytam :P Moglbym sie zamienic za 1GB MMC :P Preteca :D
.: Nie Mo??esz ZmieniÄ? Swojego Przeznaczenia, Nikt Nie Moze :.
User avatar
Bell
Sheikh
Sheikh
Posts: 27
Joined: August 6th, 2005, 2:32 am
Location: z nienacka

Post by Bell »

Nie no wiem...w sumie to chyba mi odbi??o..kupie sobie chyba PoPa na PSP i kij z pixelem...

Co do karty to nie wiem :) teraz jak mnie przekona??es co do sprzeta... :mrgreen:
Post Reply