problem przed samÄ? ko??c??wkÄ?

Dział dotyczący PoP 2, PoP 3D, PoP: Piaski Czasu, PoP: Dusza Wojownika oraz PoP: Dwa Trony
Post Reply
wrath
Scholar Scribe
Scholar Scribe
Posts: 1
Joined: December 17th, 2005, 8:13 pm
Location: Poland

problem przed samÄ? ko??c??wkÄ?

Post by wrath »

Czesc!Sporo juc wiem o PoP-ie,ale mam problem z przejsciem .chociaz juz go
przeszedlem 4 razy nie moge wejsc do portalu juz po ostatniej scence przed walka z cesarzowa.Mam water i light sworda i podejrzewam,Ze zrobilem cos zle.Mysle problemem jest water sword.Dziwnie to brzmi,ale to prawda.CZy ktos mi powie co sie dzieje? Za wszystkie odpowiedzi dzieki,a narazie pozdro dla forumowicz??w. :!: :!:

u??ywaj poprawnego kodowania.
User avatar
Kondziu
Beylerbey
Beylerbey
Posts: 70
Joined: May 12th, 2005, 4:55 pm
Location: Trzebnica

Post by Kondziu »

Witam nowego forumowicza ;) Ja przeszed??em Princa 8 razy i tylko raz z zako??czeniem w kt??rym zabijasz ImperatorkÄ? :D Za ka??dym razem przechodzi??em bez problemu, miecz wody zawsze zdobywasz w tym samym miejscu tak wiec nie o to chodzi moze po prostu wina tkwi w twojej grze. Ja tak mysle...
.: Nie Mo??esz ZmieniÄ? Swojego Przeznaczenia, Nikt Nie Moze :.
User avatar
Dr_Bakier
Beylerbey
Beylerbey
Posts: 60
Joined: May 19th, 2003, 11:45 am
Location: Warszawa
Contact:

Post by Dr_Bakier »

Wiem ??e na piratach PS2 dziejÄ? sie takie akcje i je??li w??a??nie na tym sprzÄ?cie grasz to za??atw sobie wersje z innego release'u, albo oryginal 8) Je??li nie to cofnij siÄ? do jakiego?? wcze??niejszego sejwu, w tej grze nie da siÄ? niczego ??le zrobiÄ?, mo??e to byÄ? jedynie b??Ä?d programu
User avatar
Dahaka
Scholar Scribe
Scholar Scribe
Posts: 1
Joined: April 4th, 2006, 5:12 pm
Location: Ma??aszewicze

Post by Dahaka »

Ale jak to jeste?? ju?? przed tÄ? walkÄ? z cesarzowÄ? i nie mo??esz siÄ? przenie??Ä? do przysz??o??ci? Je??eli tak to id?? walczyÄ? z niÄ? i ksiÄ???e sam sie przeniesie :twisted:
?šmierÄ? nadchodzi szybko , ja jestem szybszy
Post Reply