POP soundtracki

Dział dotyczący PoP 2, PoP 3D, PoP: Piaski Czasu, PoP: Dusza Wojownika oraz PoP: Dwa Trony
Post Reply
User avatar
Bell
Sheikh
Sheikh
Posts: 27
Joined: August 6th, 2005, 2:32 am
Location: z nienacka

POP soundtracki

Post by Bell »

Czy ktos kiedys widzia?? jakas muzyke w sieci ?

IMHO muzyka w POP WW jest genialna. Fajnie by by??o miec wszystko zebrane..

Mam nadzieje,ze nie by??o o tym mowy w innym watku (wyszukiwarka nie znalazla)

Pozdrawiam
Bell
Autor_Serwisu
Vizier
Vizier
Posts: 102
Joined: January 22nd, 2005, 9:23 pm
Location: Poland
Contact:

Post by Autor_Serwisu »

Widzial, widzial, a nawet slyszal...szczegolnie interesujacy jest kawalek "The Prison" z PoP:SoT...
A o zebraniu moze nie mowmy, bo jak na razie muza objeta jest prawami autorskimi...
User avatar
Bell
Sheikh
Sheikh
Posts: 27
Joined: August 6th, 2005, 2:32 am
Location: z nienacka

Post by Bell »

Wiecej odwagi Panowie :P

thx za info moze jakos sobie poradze.
User avatar
Bell
Sheikh
Sheikh
Posts: 27
Joined: August 6th, 2005, 2:32 am
Location: z nienacka

Post by Bell »

spoko....

szkoda, ze nie ma takiego czegos z PoP:SoT. No ale przynajmniej mam liste..

Eh...wyszla by juz kolejna czesc gry..cos dzia??ajÄ? niewakacyjnie.
User avatar
Dr_Bakier
Beylerbey
Beylerbey
Posts: 60
Joined: May 19th, 2003, 11:45 am
Location: Warszawa
Contact:

Post by Dr_Bakier »

Ok, to ja wyja??niÄ? jak siÄ? ma sprawa z genialnymi soundtrackami do serii. Nied??ugo po ukazaniu siÄ? piask??w kto?? cwany zripowa?? lepsze kawa??ki i nastÄ?pnie je zremiksowa??. Taki zestawik zosta?? umieszczony na pewnej stronie, nastÄ?pnie dotar?? do P2P i stamtÄ?d do szerszego grona odbiorc??w;) Niestety by??y to tylko rippy i chocia?? brzmiÄ? naprawdÄ? dobrze to nijak maja siÄ? do oryginalnej ??cie??ki d??wiÄ?kowej. Po premierze w Japonii gdzie gra odnios??a spory sukces wydano oficjalny soundtrack. Opr??cz o wiele lepszej jako??ci krÄ???ek zawiera?? jeszcze klika ciekawych utwor??w. Ponad dwa razy wiÄ?cej utwor??w to w??a??ciwie pe??na ??cie??ka d??wiÄ?kowa gry. Problem w tym ??e jest on dostÄ?pny jedynie tylko w Japonii. Poniewa?? szalenie podoba??a mi isÄ? muzyka w Piaskach w akcie desperacji postanowi??em go sobie sprawiÄ?, niestety, cena (razem z przesy??kÄ?, w przeliczeniu na z??ot??wki: prawie 170 z??) okaza??a siÄ? zaporowa. Na oficjalnym forum UbiSoftu uda??o mi siÄ? namierzyÄ? chyba ze cztery osoby kt??re naby??y ten album ale ??adnej z nich nie uda??o mi siÄ? nam??wiÄ? do zrippowania (a najlepiej zrobienia image’u ca??ej p??yty) tego oficjalnego soundtracku...niestety. Z Warrior Within sprawa ma siÄ? jeszcze gorzej, nigdy nie wyszed?? oficjalny soundtrack. Co prawda pewnemu kolesiowi uda??o zripowaÄ? siÄ? muzykÄ? z gry ale okaza??o siÄ? ??e wszystkie utwory sÄ? pociÄ?te (na sekcje mniej i bardziej dynamiczne) albo bardzo kr??tkie bo konsola zapÄ?tla??a je w zale??no??ci od natÄ???enia akcji. Do tej pory nikt tego nie zremiksowa?? w jednÄ? konkretnÄ? ca??o??Ä?. Mam nadzieje ??e po wydaniu KB kto?? przypomni sobie o tej genialnej muzyce i zostanie wydany zbiorczy soundtrack, zobaczymy.


Oficjalny soundtrack: http://www.play-asia.com/paOS-13-71-8l-70-bu1.html

Rippy (niezbÄ?dne jest darmowe konto na gamespy): http://www.3dactionplanet.com/poplegacy/index.shtml
User avatar
Dr_Bakier
Beylerbey
Beylerbey
Posts: 60
Joined: May 19th, 2003, 11:45 am
Location: Warszawa
Contact:

Post by Dr_Bakier »

Dobra, a nawet bardzo dobra wiadomo??Ä?. Dla os??b kt??re z??o??y??y preordery na Kindred Blades w sklepie Ubi Softu przygotowano niespodziankÄ?. A jest niÄ? oficjalny soundtrack zawierajÄ?cy kawa??ki z poprzednich czÄ???ci. Szkoda ??e nie wiadomo ile p??yt bÄ?dzie zawiera?? ??w soundtrack – m??wi siÄ? o 2 (optymalna ilo??Ä?) chocia?? wola??bym po jednej p??ytce przypadajÄ?cej na ka??dÄ? z gier. Niestety bonus zosta?? zapowiedziany jedynie dla os??b mieszkajÄ?cych w stanach, wiÄ?c bÄ?dziemy musieli obej??Ä? siÄ? smakiem.
User avatar
Dr_Bakier
Beylerbey
Beylerbey
Posts: 60
Joined: May 19th, 2003, 11:45 am
Location: Warszawa
Contact:

Post by Dr_Bakier »

Image
Wreszcie dostÄ?pny jest oficjalny soundtrack ca??ej trylogii. Mo??na go dostaÄ? jako bonus przy zakupie TTT w wybranych sklepach, bÄ?d?? kupiÄ? osobno(cena jak na polskie warunki co najmniej wyg??rowana), jest jeszcze trzeci spos??b, ale z racji jego legalno??ci nie bÄ?dÄ? o nim wspomina??, podpowiem jedynie ??e s??owo klucz do tej zagadki to "P2P" :D (znalezienie odpowiedniego trackera to nie problem)
Jak wypada krÄ???ek? Tego chyba nikt siÄ? nie spodziewa??. Jedna p??ytka (niestety tylko jedna) nie zawiera praktycznie ani jednej piosenki ze znanych mi czÄ???ci (SoT & WW), no mo??e opr??cz "Time only knows" w lekko zmienionej wersji. Ca??o??Ä? przypomina filmowÄ? partyturÄ? i nie znajdziemy tam fragment??w z samej gry. KrÄ???ek podzielony jest na trzy sekcje i jak siÄ? pewnie domy??lasz ka??da odpowiada kolejnej czÄ???ci gry. Niekt??re utwory zawierajÄ? elementy z samej gry ale nie mo??na oprzeÄ? siÄ? wra??eniu ??e ca??a p??yta zosta??a nagrana ca??kowicie od nowa (i pewnie tak by??o). Mam mieszane uczucia, z jednej strony chcia??em pos??uchaÄ? niedostÄ?pnych dla mnie ??cie??ek d??wiÄ?kowych z poprzednich czÄ???ci lecz z drugiej dosta??em w swoje rÄ?ce naprawdÄ? profesjonalnÄ? kompozycjÄ?. Nie jest to m??j ostateczny werdykt, przez ??wiÄ?ta zapoznam siÄ? dok??adniej z tym albumem bo bezsprzecznie jest to kawa??ek dobrej muzyki (chocia?? pompatycznej 8) )
Post Reply