Prince of Persia 2

Dział dotyczący PoP 2, PoP 3D, PoP: Piaski Czasu, PoP: Dusza Wojownika oraz PoP: Dwa Trony
Post Reply
Konqer
Efendi
Efendi
Posts: 6
Joined: January 31st, 2005, 9:20 pm
Location: Tatalia

Prince of Persia 2

Post by Konqer »

Nie jestem (na razie) pewien, czy "dw??jka" jest lepsza od czÄ???ci pierwszej. Mam nadziejÄ?, ??e to wy mi to powiecie, w??a??nie na tym forum. Na razie w KsiÄ?cia 2 sobie nie pogram, bo mÄ?czy mnie jeden niesamowicie frustrujÄ?cy babol: gra wywala mnie do Windows, gdy ze dwadzie??cia razy nacisnÄ? kursor w lewo, w prawo, albo [atak].

Pom????cie mi rozwiÄ?zaÄ? problem. P????niej bÄ?dziemy mogli podyskutowaÄ? o drugiej czÄ???ci genialnej i klimatycznej serii gier. Na razie powiem tylko tyle, ??e pierwsze wra??enia sÄ? nader pozytywne.

Pozdrawiam.
Copyright by Ko??.
Konqer
Efendi
Efendi
Posts: 6
Joined: January 31st, 2005, 9:20 pm
Location: Tatalia

:: Problemy ::

Post by Konqer »

Problem polega na tym, ??e ja JU?? uruchamiam tÄ? grÄ? z DOSBoxa. NaprawdÄ? nic ju?? nie dzia??a. ?šciÄ?ga??em Prince 2 trzy razy. Za pierwszym razem gra siÄ? wiesza??a, za drugim nie by??o s??ychaÄ? lektora w intrze, a gra pozbawiona by??a wszelkich odg??os??w poza muzykÄ?, za trzecim wszystko jest jak nale??y, ale siÄ? wy??Ä?cza po paru minutach.

Co mam zrobiÄ?? Czy kto?? wie?
Copyright by Ko??.
User avatar
IwaN
Scholar Scribe
Scholar Scribe
Posts: 4
Joined: January 26th, 2005, 11:09 am
Location: Warszawa

Post by IwaN »

Nie mam takich problem??w z najnowszym PoP'em :D ....

M??g??ym "byÄ? hamski" i poleciÄ? kupno orygina??u :wink: ....

Ewentualnie mogÄ? podaÄ? kilka adres??w, mo??e ci siÄ? przydadzÄ?....

Piractwu m??wimy stanowczo NIE!! Niestety musze daÄ? ostrze??enie. (dop. Wirus2)
"What we see now is like a dim image in a mirror... then we shall see face to face..."
Konqer
Efendi
Efendi
Posts: 6
Joined: January 31st, 2005, 9:20 pm
Location: Tatalia

Post by Konqer »

Co do piractwa - ja go NIENAWIDZÄ? z ca??ego serca, tak wiÄ?c nie bÄ?dziesz "(c)hamski" polecajÄ?c mi kupno orgina??u. Ja ciÄ? za to pochwalÄ?! Je??eli kupujesz orygina??y - masz we mnie fanatycznego sojusznika w walce z tym wie??niackim, obrzydliwym, krety??skim i z??odziejskim 'procederem'.

Ale zdaje mi siÄ?, ??e Prince of persia 2 (bez Warrior Within) jest ju?? grÄ? dostÄ?pnÄ? na zasadzie abandonware. Nie sÄ?dzÄ?, by jeszcze kto?? sprzedawa?? 11-letniÄ? gierkÄ? w sklepach. :D Ale wielkie dziÄ?ki za rady. Zaraz biorÄ? siÄ? za ??ciÄ?ganie.

Zdravim.
Copyright by Ko??.
Autor_Serwisu
Vizier
Vizier
Posts: 102
Joined: January 22nd, 2005, 9:23 pm
Location: Poland
Contact:

Post by Autor_Serwisu »

Ja tez piractwa nie popieram. A co do PoP i PoP 2 to rzeczywiscie jest to abandonware (wg prawa USA :)).
Nie jestem (na razie) pewien, czy "dw??jka" jest lepsza od czÄ???ci pierwszej
Coz...ja jestem pewien ze czesc pierwsza jest lepsza...ale ja jestem fanatykiem :mrgreen:
User avatar
IwaN
Scholar Scribe
Scholar Scribe
Posts: 4
Joined: January 26th, 2005, 11:09 am
Location: Warszawa

Post by IwaN »

Konqer wrote:
Ale zdaje mi siÄ?, ??e Prince of persia 2 (bez Warrior Within) jest ju?? grÄ? dostÄ?pnÄ? na zasadzie abandonware. Nie sÄ?dzÄ?, by jeszcze kto?? sprzedawa?? 11-letniÄ? gierkÄ? w sklepach. :D Ale wielkie dziÄ?ki za rady. Zaraz biorÄ? siÄ? za ??ciÄ?ganie.

Zdravim.
Co??, male nieporozumienie :oops: ...

Ale jak to m??wiÄ? "nie ma ludzi nieomylnych", tym bardziej i?? niepotrzebnie w pierwszek chwili zasugerowa??em siÄ? nazwÄ? roboczÄ? PoP: WW czyli PoP 2 :wink: ...
"What we see now is like a dim image in a mirror... then we shall see face to face..."
Konqer
Efendi
Efendi
Posts: 6
Joined: January 31st, 2005, 9:20 pm
Location: Tatalia

:: save game ::

Post by Konqer »

OK.

A czy teraz kto?? m??g??by mi powiedzieÄ?, jak w PoP 2 zapisaÄ? stan gry?

Z g??ry dziÄ?kujÄ?.
Copyright by Ko??.
User avatar
IwaN
Scholar Scribe
Scholar Scribe
Posts: 4
Joined: January 26th, 2005, 11:09 am
Location: Warszawa

Post by IwaN »

Super... dosta??em jedno ostrze??enie :lol: ...

Ale przynajmniej co?? siÄ? tutaj dzieje, a regulamin forum zosta?? uzupe??niony o notkÄ? odno??nie piractwa (kt??rej wcze??niej tam brakowa??o)...

To rozumiem ju??, ??e zamieszczaÄ? "link??w do pirackiego oprogramowania", ale ju?? dyskutowaÄ? o nim mo??na, gdy?? takowej wzmianki tam nie ma :wink: ...

Faktycznie, moje niedopatrzenie, ale do??wiadczenie ju?? powinno uczyÄ?, ??e nie daje siÄ? adres??w zawierajÄ?cych piracki soft. Ostrze??enie narazie zostanie. (dop. Wirus2)
"What we see now is like a dim image in a mirror... then we shall see face to face..."
Konqer
Efendi
Efendi
Posts: 6
Joined: January 31st, 2005, 9:20 pm
Location: Tatalia

:: --- ::

Post by Konqer »

No i c???? mo??e byÄ? z??ego w dyskusji o piractwie? Wiadomo, ??e nale??y go zwalczaÄ? jak tylko mo??na, a piraci to zwykli z??odzieje i wie??niaki. Nie ma na to kontrargument??w.

I dowiem siÄ?, jak ten zapis robiÄ??
Copyright by Ko??.
Konqer
Efendi
Efendi
Posts: 6
Joined: January 31st, 2005, 9:20 pm
Location: Tatalia

:: save game 2 ::

Post by Konqer »

Nie zgadza mi siÄ? to.

Kiedy naciskam [Ctrl] to KsiÄ???e od razu wyciÄ?ga miecz. Je??li mimo tego nacisnÄ? [G] nic siÄ? nie dzieje. Taki spos??b zapisu, jaki ty poda??e??, obowiÄ?zuje raczej w PoP 1.
Copyright by Ko??.
Post Reply